Fethiye'de büyücü operasyonu

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, dua okuma, muska yazma gibi yöntemleri kullanıp, yardım almak için gelen kadınları 'cin çıkarma' bahanesiyle taciz edip, cinsel ilişkiye zorladığı tespit edilen Bahadır K., mahkemece tutuklandı. Büyücülük yapan Bahadır K.'nın evinden çıkan malzemeler polisi bile şaşkına çevirdi.

PAYLAŞ
Fethiye'de büyücü operasyonu
Muğla'nın Fethiye ilçesinde, dua okuma, muska yazma gibi yöntemleri kullanıp, yardım almak için gelen kadınları 'cin çıkarma' bahanesiyle taciz edip, cinsel ilişkiye zorladığı tespit edilen Bahadır K., mahkemece tutuklandı. Büyücülük yapan Bahadır K.’nın evinden çıkan malzemeler polisi bile şaşkına çevirdi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Ferdi Yavuz

Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir eve büyücülük operasyonu yapıldı. Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Muğla Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Fethiye KOM Büro Amirliği ekipleri tarafından Bahadır K. adlı şahsın, kendisinden yardım almak için gelen kadınları 'cin çıkarma' bahanesiyle taciz edip, cinsel ilişkiye zorladığı tespit edildi. Bunun üzerine emniyet ekipleri şahsın evine operasyon düzenledi.
BİLGİSAYARINDA GİZLİ ÇEKİM GÖRÜNTÜLER ÇIKTI
Edinilen bilgiye göre, Bahadır K.’nın kendisini din alimi olarak tanıttığı kadınlara cinlerin musallat olduğunu ve cinleri çıkartabileceğini söylediği öğrenildi. Kadınların ifadesine göre, Bahadır K. cin çıkarma bahanesiyle kadınları taciz ettiği ve cinsel ilişkiye zorladığı ortaya çıktı. Ayıca şahsın evine yapılan operasyonda ele geçirilen bilgisayarda kadınları cinsel ilişkiye zorladığı görüntülerinde yer aldığı öğrenildi.
EVDEN ÇIKANLAR POLİSİ BİLE ŞAŞIRTTI
Bahadır K.’nın ev ve iş yeri olarak kullandığı adreslerde yapılan aramalarda; 2 ruhsatsız tabanca, 1 kurusıkı tabanca, 1 kelepçe, 4 yivsiz tüfek ve tüfeğe ait 87 fişek, 1 pala, 1 kelepçe, 12 tabanca fişeği, 1 dedektör, 20 tarihi eser olduğu değerlendirilen sikke, 5 yüzük, 5 obje, Kur'an-ı Kerim ile sözde 'büyü yapma' ve 'cin çıkarma' seanslarında kullanılan öküz boynuzu, kaplumbağa kabukları, semboller, dini ritüellerde kullanılan sıvı maddeler, tarot kağıtları, muskalar ve çeşitli kitaplar ele geçirildi. Operasyonda Bahadır K. ile ona yardım ettiği tespit edilen A.Ç. ve Ş.K. gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen Bahadır K., çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, A.Ç. ve Ş.K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN