Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği kongresinin ardından yeni yönetim kurulu ile toplantıda bir araya geldi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Dernek ofisindeki toplantı, Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları başkanlığında yapıldı. Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda Dernek Başkanı Torunoğulları, pandeminin yavaşlaması ile birlikte sosyal sorumluluk faaliyetlerine kaldıkları yerden devam edeceklerini belirtti. Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları yaptığı açıklamada, “Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak kısa bir süre önce kongremizi gerçekleştirmiştik. Fakat pandemi ve sezon yoğunluğundan dolayı bir araya gelemiyorduk. Uzun bir aradan sonra yönetimimize yeni katılan arkadaşlarımızla bir araya geldik. Dernek olarak sosyal sorumluluk projelerine çok önem veriyorduk ama salgından dolayı ara vermek zorunda kaldık. İlerleyen günlerde şartlar el verirse, projelerimize Fethiye’ye katkı sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde ifadeler kullandı.
“BEŞİKTAŞ YENİ TRANSFERLERLE DAHA GÜÇLÜ”
Beşiktaş’ın ligdeki ve Avrupa’daki durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Dernek Başkanı Torunoğulları, “Beşiktaş geçen seneye göre nokta transferlerle daha güçlü bir konuma geldi. Ligde averajla lider durumdayız. Şampiyonlar Ligi’ne de iyi bir başlangıç yapmak isterdik fakat olmadı. Beşiktaş’ın 90 dakika boyunca oyunun içinde yer almasından memnunum. Eksiklerin tamamlanıp, yeni futbolcuların takıma adapte olmasıyla Beşiktaş’ın gruptan çıkacağına inanıyorum. Projelerimiz arasında da ilk olarak basınla bir kahvaltı programında buluşma düşüncemiz var. Kişi, şirket ve dernek olarak yerel basının yanındayız. Bunun yanında birkaç sürpriz proje ile Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği’ni ön plana çıkaracağız” dedi.
“TOPLUM OLARAK DERS ALMALIYIZ”
Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, “Ülke ve toplum olarak her şeyi çok çabuk unutuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda farkındalık oluşturmak adına ormanlara yakın yerlere su bidonları bıraktık. Bazı kesimlerden olumsuz eleştiriler almıştık. Bizler de koca bir ormanın bidonla sönmeyeceğinin farkındayız ama başlangıç aşamasında o bidonlar yardımcı olur. Geçtiğimiz dönemlerde meydana gelen yangınlarda bunun ne kadar doğru bir çalışma olduğunu gördük. Keşke o dönemde herkes bu çalışmaya sahip çıksaydı, ilimizdeki orman yangınları bu kadar yıkıcı sonuçlara neden olmazdı” diye konuştu.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN