Fethiye Belediyesi'nden kar mesaisi

Yurt genelinde etkili olan kar yağışının Fethiye'nin yüksek mahallelerinde etkili olmasıyla beraber Fethiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler vatandaşların mağdur olmamaları için 7/24 mesai yapıyorlar.

PAYLAŞ

Fethiye’nin Nif ve Yayla Koru Mahallesi’nde etkili olan kar yağışı sebebiyle mağduriyetlerinin oluşmaması, ulaşımda herhangi bir problem ortaya çıkmaması için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına ara vermeden devam eden Fethiye Belediyesi meteoroloji verilerini takip ederek karın yağma saatlerinde fazladan mesai yaparak çalışma alanlarını genişletiyorlar.
Kar dolu yollarda gece ve gündüz tuzlama ve temizlik çalışmalarını yakından takip eden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Fen İşleri Müdürlüğümüz olarak kar yağışının olması muhtemel saatlerde Fethiye’nin kar yağan belli bölgelerinde hemşerilerimizin mağdur olmamaları için azami gayreti gösteriyoruz. Çalışmaları takip ederek vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda organize olarak sorunları en kısa sürede çözüyoruz” ifadelerine yer verdi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN