Fethiye Bahçeşehir mağlup 3-2

Türkiye Voleybol Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele eden Fethiye Bahçeşehir Koleji Voleybol Takımı Göztepe'ye 3-2 mağlup oldu. Başladığı andan bitiş düdüğüne kadar büyük heyecan içerisinde geçen maçı Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ,Fethiye Bahçeşehir Koleji Voleybol Takımı Başkanı İbrahim Erdem  ile beraber izledi.

PAYLAŞ
Fethiye Bahçeşehir mağlup 3-2
Türkiye Voleybol Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele eden Fethiye Bahçeşehir Koleji Voleybol Takımı Göztepe’ye 3-2 mağlup oldu. Başladığı andan bitiş düdüğüne kadar büyük heyecan içerisinde geçen maçı Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ,Fethiye Bahçeşehir Koleji Voleybol Takımı Başkanı İbrahim Erdem  ile beraber izledi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

Sigorta Shop 1. Ligi’nde mücadele eden Fethiye Bahçeşehir  Koleji 5.hafta mücadelesinde Göztepe’ye 3-2 mağlup oldu, Baştan sona kadar heyecan içerisinde geçen maçı Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ta izledi. Fethiye Bahçeşehir Voleybol Takımı 1. seti 25-19 kazandı. 2 set büyük bir mücadeleye sahne oldu. Fethiye Bahçeşehir setin sonlarında rakibinin sayılarına engel olamayınca 2. Set 25-23 Göztepe üstünlüğü ile sona erdi. 3 sette üstün bir oyun ortaya koyan Fethiye Bahçeşehir Takımı seti de 25-18 kazanarak durumu 2-1’e getirdi. 4.set baştan sona kadar Göztepe Takımı’nın üstünlüğü ile geçti. Setin sonunda 25-13’lük skorla durum 2-2’ye geldi. Son sette de Göztepe’nin güzel oyununa cevap veremeyen Fethiye Bahçeşehir Takımı maçtan 3-2’ lik mağlubiyetle ayrıldı. Bu skorla Fethiye Bahçeşehir Kadın Voleybol Takımı 5.hafta sonunda 5 puanla 10.sırada yer aldı. Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1.Ligi  6.hafta maçında Fethiye Bahçeşehir  ligin 4.sırasında yer alan Edremit Belediyesi Altınoluk Takımı’na konuk olacak.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN