FETHİYE AKTÜEL MAGAZİN DERGİSİ OKURLARIYLA TEKRAR BULUŞUYOR

SED Medya bünyesinde bulunan ve uzun yıllar yayın hayatına devam eden Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, normalleşmenin ardından tekrar okuyucularıyla buluşuyor.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Gülyüz Yurdagül Sırt'ın haberine göre; Pandemi nedeniyle yayın hayatına ara veren Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, normalleşmeyle birlikte ilk sayısını Eylül ayında çıkardı. Yaklaşık 30 kişilik uzman yazar kadrosuyla ve tamamen yenilenen yüzüyle basın camiasında fark yaratan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, Pazar günü yapılacak bir lansmanla kamuya tanıtılacak. 
SED Medya bünyesinde bulunan ve uzun yıllar yayın hayatına devam eden Fethiye Aktüel Magazin Dergisi, normalleşmenin ardından tekrar okuyucularıyla buluşuyor. 30 kişilik alanında uzman dev kadrosuyla tekrar vücut bulan ve 60 sayfadan oluşan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi’nde yok yok.  Dergi; gündemi takip eden röportajlardan, çeşitli testlere, mekan tanıtımlarından kültür sanata ve ayın konuğuna, sağlıktan gezi yazıları ve astrolojiye kadar çok sayıda konuyu ele alarak geniş bir kitleye hitap ediyor. Fethiye basın camiasında yeniden doğarak tekrar yer alan Dergi, Pazar günü Barbun’da yapılacak lansmanla yenilenen yüzünü kamuya anlatacak. Lansmana Fethiye’nin tanınmış simalarının yanı sıra Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel’in de katılması bekleniyor.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN