FETHİYE AKTÜEL MAGAZİN DERGİSİ EYLÜL'DE OKURLARIYLA BULUŞUYOR

Yeniden okurları ile buluşacak olan Fethiye Aktüel Magazin Dergisi'nin ilk sayısında ayın konuğu Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı oldu. Barbun Restoran'ın eşsiz ortamında gerçekleşen röportajda Fethiye Aktüel Dergisi Editörü Ufuk Emek, heyecanlı bir çalışma sürecinde olduklarını belirtti. 

PAYLAŞ

FTSO Başkanı Osman Çıralı ile iş yaşantısı dışında aile ve diğer konular hakkında sohbet eden Fethiye Aktüel Dergisi Editörü Ufuk Emek, herkesin beğeni ile takip edeceği bir dergi hazırlığında olduklarını dile getirdi. İlk sayıda ayın konuğu olmanın mutluluğunu yaşadığını kaydeden Başkan Çıralı, SED Medya ailesine başarılar diledi. 

Fethiye Aktüel Dergisi Editörü Ufuk Emek yaptığı açıklamada, “Fethiye Aktüel Magazin Dergisi yepyeni yazarları, konu başlıkları ile yeniden yayın hayatına başlıyor. Eminim birçok kişi bu dergiyi keyifle okuyacak ve takip edecek. Bir sonraki sayıyı merakla bekleyecek. Ciddi bir hazırlık süreci içerisindeyiz. Tüm yazarlarımız heyecan içinde. Okurlarımızla buluşmak için gün sayıyoruz. Bu ayın konuğu Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Osman Çıralı… Şu an kahvaltıda kendisini başka bir açıdan tanıyoruz. Kendisinin aile hayatını dergimizde okuyacaksınız” dedi. 

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı açıklamasında, “Fethiye Aktüel, geçtiğimiz yıllarda takip ettiğimiz bir dergiydi. Yeniden okurları ile buluşuyor. İlk sayısında ayın konuğu olarak beni davet ettiler. Bunun için SED Medya ailesine teşekkür ediyoruz. Fethiye’de herkes az çok beni tanıyor. Burada aile yaşamı ve genel konular üzerine konuşacağız. Röportajımda kendimle ilgili bilgiler vereceğim. Yayın hayatınızda ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu. 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN