Fethiye ADD Eşgüdüm toplantısı ve kahvaltısına yoğun katılım oldu

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesinin Cumhuriyet Haftası nedeniyle düzenlediği geleneksel eşgüdüm toplantısıyla kahvaltı etkinliğine büyük katılım oldu.

Fethiye ADD Eşgüdüm toplantısı ve kahvaltısına yoğun katılım oldu
Güncel
Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesinin Cumhuriyet Haftası nedeniyle düzenlediği geleneksel eşgüdüm toplantısıyla kahvaltı etkinliğine büyük katılım oldu.

Haber Editörü: Gerçek Fethiye

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye şubesinin Çalış Plajında Mutlu Hotel'de düzenlediği eşgüdüm toplantısı ve kahvaltı etkinliğine Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca eşi ile birlikte katılırken; eski Muğla Milletvekillerinden Sami Gökmen, Ömer Süha Aldan, Ali Cumhur Yaka, CHP Fethiye İlçe Başkan adayları Ahmet Selim Yücel, Mehmet Demir, Ulaş Yavuz, bazı sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleriyle çok sayıda davetli katıldı. ADD Fethiye Şubesinin öğrenci burslarına destek amacıyla düzenlediği bu kahvaltı etkinliğinde ADD Bölge Sorumlusu Haydar Murat Topçu ile ADD Fethiye Şube Başkanı Nursel Türetken, davetliler ile yakından ilgilendiler. ADD Gençlik Kolları üyelerinin de yer aldığı ve kahvaltı sonunda andımızın da seslendirildiği etkinlikte pek çok davetli bir araya gelmenin keyfini de yaşadı. Kahvaltının ardından ADD Fethiye Şubesinin eşgüdüm toplantısı da gerçekleştirildi. Bu toplantıya Marmaris, Göcek ADD Başkan ve üyeleriyle Fethiye'den büyük bir katılım oldu. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, ADD Fethiye şubesinin etkinliğine katılmaktan ve böyle güzel bir birlik beraberliğin içerisinde olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Karaca; ''Atatürkçü Düşünce Derneğinin birlik ve beraberliği sağladığı bu etkinliğin içinde olmaktan mutlu oldum. Geçen hafta biz de Fethiye'de tüm muhtarlarımız kamu amirlerimiz ile birlikte benzer birlikteliği sağlamıştık. Fethiye'nin geleceğini sağlamak adına yapılacak bu ve benzer birlik ve beraberlikleri önemsiyoruz'' ifadelerini kullandı. 
ADD Fethiye Şube Başkanı Nursel Türetken ise ''Cumhuriyet Bayramı Haftasında gençlerimiz ile Cumhuriyet temasını işlemek istedik. ADD'nin vizyonu bu. Öğrencilerimize burs sağlamaktayız. Daha fazla burs verebilmek için kahvaltı etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bu etkinliğin ev sahipliğini yapan Neriman Seke arkadaşımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Biz Atatürkçü Düşüncedeyiz. Atatürkçü düşünceyi yaşatmak istiyoruz. Gençlerimize Atatürk sevgisini ve Atatürk düşüncesini vermek için çaba gösteriyoruz. Bugün ayrıca burada eşgüdüm toplantısını da yapıyoruz. Amacımız ilçelerle istişare yapmak, daha iyi neler yapabiliriz'i belirlemek için görüşlerimizi ortaya koymaktır'' diye konuştu. 

Son Güncelleme: 26 Ekim 2019 18:40

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN