Federasyon Başkanı Karaca esnafların sorunlarını dinledi 

Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca, ziyaret programı kapsamında Fethiye'ye geldi. Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra'dan esnafların sorunları hakkında bilgi alan Federasyon Başkanı Karaca, 'Pandemi sürecinde esnafımız zor günler geçiriyor. Onların sorunları hakkında istişarelerde bulunup, bilgiler aldık' diye konuştu. 

PAYLAŞ
Federasyon Başkanı Karaca esnafların sorunlarını dinledi 
Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca, ziyaret programı kapsamında Fethiye’ye geldi. Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra’dan esnafların sorunları hakkında bilgi alan Federasyon Başkanı Karaca, “Pandemi sürecinde esnafımız zor günler geçiriyor. Onların sorunları hakkında istişarelerde bulunup, bilgiler aldık” diye konuştu. 
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Türkiye genelinde pandemi nedeniyle esnafların sıkıntılı günler geçirdiğini belirten Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca, Fethiye’de her hafta kurulan Patlangıç semt pazarını ziyaret etti. Esnafların durumu hakkında Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra’dan bilgiler alan Federasyon Başkanı Karaca, esnafların sorunlarını dinledi. 

Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca yaptığı açıklamada, “Fethiye’de oda başkanımızı ve esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Pandemi sürecinde esnafımız zor günler geçiriyor. Onların sorunları hakkında istişarelerde bulunup, bilgiler aldık. Kovid-19 nedeniyle Türkiye genelinde esnaf ve sanatkarın durumu hiç iyi değil. Gıda olduğu için tek ayakta kalan sektör biziz. Bizim giyim ve diğer bölümlerde esnaflarımızın büyük sıkıntıları var. İnşallah salgın bir an önce geçer ve onların işleri de düzene girer” ifadelerini kullandı. 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra açıklamasında, “Ankara’dan, Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanımız Ali Karaca bizleri ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm halkımızın ve üyelerimizin mübarek Berat Kandilini kutluyoruz” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN