En Güzel Aşk Şarkılarını Seslendirecekler

Şef Emin Akan yönetimindeki Fethiye Belediyesi Müzik Akademisi Türk Müziği Korosu, 21 Aralık Cumartesi günü saat 20.00'de vereceği konserin hazırlıklarını sürdürüyor. Sürpriz sanatçıların sahne alacağı etkinlikte en güzel aşk şarkıları seslendirilecek.

PAYLAŞ

“Aşk Şarkıları” isimli konser programı Gülseren Pars’ın sunumu ile Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleştirilecek. Yıllardan bu yana dillerden düşmeyen aşk şarkılarının seslendirileceği konser için hazırlıklar Fethiye Belediyesi Müzik Akademisi’nde devam ediyor. Saz ekibi ve koro, seslendireceği şarkıların hazırlıklarını titiz bir çalışma ile yürütüyor. Gizem Saatci’nin bu konserde konuk sanatçı olarak yer alacağı ifade edildi. 

Koro Şefi Emin Akan yaptığı açıklamada, “Yıl sonu konserimizi Aşk Şarkıları olarak isimlendirdik. Etkinliğimizde sürprizlerimiz de olacak. Türk Müziği’nin her bölümünden seçkin eserleri seslendireceğiz. Zengin bir koro ve saz ekibimiz var. Konservatuar ve TRT’den konuk sanatçılarımız olacak. Konserimiz 21 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Salonu’nda… Ücretsiz olan bu organizasyonumuza tüm halkımız davetlidir” dedi. 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN