EMNİYET VE JANDARMADAN ŞEKERLİ KOLONYALI BAYRAM KUTLAMASI

Fethiye'de Kurban Bayramı dolayısıyla ilçeye girişlerde emniyet ve jandarma trafik ekipleri şekerli ve kolonyalı bayram kutlaması gerçekleştirdi. İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel ile İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen'in de katıldığı uygulamada Fethiye'ye gelen tatilcilere şeker, çikolata ve kolonya ikram edildi. 

PAYLAŞ

Fethiye’de Kurban Bayramı dolayısıyla ilçeye girişlerde emniyet ve jandarma trafik ekipleri şekerli ve kolonyalı bayram kutlaması gerçekleştirdi. İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel ile İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen’in de katıldığı uygulamada Fethiye’ye gelen tatilcilere şeker, çikolata ve kolonya ikram edildi. 

Bayram dolayısıyla yoğunlaşan karayollarında emniyet ve jandarma ekipleri tarafından denetimler arttırıldı. Fethiye’deki denetleme çalışmalarına İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel ile İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen’in de katıldı.İlçeye tatil için giriş yapan vatandaşlara şeker, çikolata ve kolonya ikramlarında bulunulup, bayramları kutlandı. Sürücü ve araç içerisindeki vatandaşlara maske uyarıları da yapılırken; Kovid-19 kapsamında dikkat edilmesi gereken hususlar hatırlatıldı. 

Sürücüler ve araç içerisindeki vatandaşlar denetlemelerin çok yararlı olduğunu belirtip, “Fethiye’ye tatile geliyoruz.Denetlemeler çok yararlı. Yol üzerinde birkaç noktada daha aynı denetimler yapıldı. Tüm halkımızın bayramını kutluyoruz. Fethiye’de iyi bir tatil yapacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandılar. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN