EMITT Fuarı iptal

Fethiye'nin her yıl tanıtımının yapıldığı ve geçen yıl da En İyi Destinasyon ödülünü aldığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) etkinliğinin bu yıl iptal edildiği duyuruldu.

PAYLAŞ

EMITT ekibinin internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda 10-13 Şubat 2021’de yapılması planlanan fuarın, 2022 yılına ertelendiği kaydedildi. Fuar tarihinin kesinleştiği anda turizmcilerle ve paydaşlara aktarılacağı bildirildi. 

Konuyla ilgili EMİTT Ekibi internet sitesinden yaptığı duyuruda, “Başta katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızın daha verimli bir fuar deneyimi yaşaması adına 10-13 Şubat 2021’de gerçekleşmesi planlanan fuarımız 2022 yılına ertelenmiştir. Fuar tarihimiz kesinleştiğinde sizlerle paylaşılacaktır. 2022 yılında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirmeyi planladığımız 25. EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) organizasyonunda, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve sizleri ağırlamayı heyecanla bekliyoruz. Bizlere verdiğiniz daimi destek için bir kez daha teşekkür ediyor, sizlere ve sevdiklerinize sağlıklı günler diliyoruz” denildi. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN