Ege Üniversitesi GVO Fethiye Kampüsünde birincilik

Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları Fethiye Kampüsü öğrencilerinden Alkım Hakanoğlu 'Umudum Var Çünkü…' konulu resim yarışmasında birinci oldu.

PAYLAŞ
Ege Üniversitesi GVO Fethiye Kampüsünde birincilik
Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları Fethiye Kampüsü öğrencilerinden Alkım Hakanoğlu ‘Umudum Var Çünkü…’ konulu resim yarışmasında birinci oldu.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Osman Hamdi Bey’in doğum günü olan 30 Aralık anısına, Ortaokul (5-6-7-8. Sınıflar), Lise (9-10-11-12. Sınıflar) ve Üniversite Yetişkinler (18 yaş üstü) dönemindeki kişilerin katılabileceği  ‘Umudum Var Çünkü…’ konulu resim yarışması düzenledi.
Öğrenmenin yaşam boyu devam eden bir süreç olduğunu içselleştirmiş, keşfeden, yaratıcı, kendi kararlarını kendi alabilen, evrensel ve toplumsal değerlere sahip, problem çözme becerisi güçlü, laik ve bilimsel değerleri benimseyen bir eğitim anlayışıyla donatılmış, bu eğitimin sürekliliğini ve gelişimini sağlayarak geleceği şekillendiren liderler olacak öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen Ege Üniversitesi GVO Fethiye Kampüsü, 5.Sınıf öğrencilerinden Alkım Hakanoğlu ortaokul kategorisinde 1. olmasının haklı gururunu yaşadı.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN