Ege Bölgesi Rehabilitasyon Merkezleri Derneği toplantısı yapıldı

Ege Bölgesi Rehabilitasyon Merkezleri Derneği toplantısı İzmir Ticaret Odasında gerçekleştirildi. Ardından Özel Eğitim federasyonu il toplantısı yapıldı. Toplantıya Özel Eğitim Dernekleri Federasyon Başkanı Yunus Kılıç, Teşkilat Başkanı Yener Doğruer, Bölgedeki İl Başkanları ve Dernek üyeleri katıldı. 

PAYLAŞ

Toplantıda Muğla’yı temsilen EGE-DER Başkan Yardımcısı, Muğla İl Başkanı aynı zamanda Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar, Son Atılım Özel Eğitim Ve Reh. Merkezi Kurucusu  Hakan Gökçen, Köyceğiz Güney Özel Eğitim ve Reh. Merkezi Kurucusu Suzan Kara katıldı.  Ayrıca  İzmir, Balıkesir, Manisa, Aydın ve Denizli İl Başkanları da toplantıya katılanlar arasındaydılar. 
Toplantıda Özel Eğitim Kurumlarında son dönemde yaşanan olaylardan, güncel değerlendirmelerden bahsedildi.  Yeni yapılan ve yapılacak olan uygulamalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.  Özel bireylerin ve ailelerin pandemi sürecinden olumsuz etkilenmelerini en aza indirmek, özel bireylerin toplumla bütünleşmesi için yapılacak güncel çalışmalar üzerine görüşüldü. 
Muğla İl Başkanı, EGE-DER Başkan Yardımcısı ve Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar toplantı ile ilgili: “Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin daha aktif ve etkili çalışması için derneğimiz ve federasyonumuzun amaç ve ilkeleri doğrultusunda çalışmalarımızı güçlendirerek devam ettireceğiz. Bu amaç yaptığımız toplantı ve görüşmelerimizin odak noktası olmuştur. Toplantımıza Muğlamızı temsilen katılan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri kurucularına gönülden teşekkür ederim. Her zaman bilgi ve deneyimleri ile yanımızda hissettiğimiz federasyon başkanımız Sn. Yunus Kılıç, Teşkilat Başkanımız Sn. Yener Doğruer,  EGE-DER Başkanı Argun Dalbayrak ve İl Başkanlarımız ile bilgi ve fikir alışverişlerimizin bizi güçlendirdiğini ifade etmek isterim. Bizi biz yapan, güçlü kılan bir olmamızdır. Özel çocuklarımız, ailelerimiz ve özel eğitime gönül veren, emek veren insanların beklentileri çerçevesinde birleşmemizdir.” Dedi.  

Daha sonra aynı ekip İzmit İl Toplantısına katılarak Dernek üyeleriyle bir araya geldiler. 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN