Efsane Başkan Yalçın Son Yolculuğuna Uğurlandı

Fethiye Ziraat Odası eski başkanı, Kargı Köyü eski muhtarı, bölgenin tanınmış ve sevilen isimlerinden İsmail Yalçın 75 yaşında hayatını kaybetti. 7 çocuk babası Yalçın'ın 6 torun sahibi olduğu öğrenildi.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre, Geçtiğimiz yıllarda Fethiye Ziraat Odası Başkanlığının yanında Kargı Köyü Muhtarlığı görevlerinde de bulunan İsmail Yalçın, bölgenin sevilen ve tanınan simaları arasında yer alıyordu. İsmail Yalçın’ın cenaze merasimine oda başkanları, dernek yöneticileri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. İşletmeci Enver Yalçın ve yakınları taziyeleri kabul ederken, cenaze törenine yoğun katılım oldu. 

Kargı Yörük Müzesi Sahibi Enver Yalçın’ın da babası olan İsmail Yalçın’ın cenazesi Kargı’da bulunan Enver Yalçın Yörük Müzesi önünden alınarak öğle namazını müteakip Zeybekler Mevkii Mezarlığı’nda dualar ve gözyaşları arasında toprağa verildi. SED Medya Ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN