Edebiyat Grubu Gölevi'nde Buluştu 

Fethiye Edebiyat Grubu birlik, beraberlik ve dayanışma amacıyla Yanıklar Mahallesi'ndeki Gölevi'nde bir araya geldi. Fethiyeli şair ve yazar Coşkun Karabulut öncülüğünde gerçekleşen kahvaltılı buluşmada yazarlar yeni kitap tanıtımı yaparken şairler de son yazdıkları şiirlerden okudular.

PAYLAŞ

Fethiye Edebiyat Grubu; birlik, beraberlik ve dayanışma amacıyla Yanıklar Mahallesi’ndeki Gölevi’nde bir araya geldi. Şair ve yazar Coşkun Karabulut öncülüğünde ayda birkaç kez Fethiye’nin doğal güzellikleri içerisinde bir araya gelen Edebiyat Grubu, bu kez Gölevi’nde harika bir gün geçirdi. Yaklaşık 25 kişilik grupta Afi Can, yeni, romanını tanıtıp imzalarken; İllüzyonist İlkay Çiğdem gösterileri ile etkinliğe renk kattı. Şairler Coşkun Karabulut, Güngör Berk, Mine Sarmış, Fahri Eryılmaz, Ali Talaş ve Nurcan Gökmen yazdıkları şiirleri okurken; Fethiyeli Türk Halk Müziği Sanatçısı Eser Tunçoğlu sazı ve sözü ile bol bol alkışlandı. 

Şair ve yazar Coşkun Karabulut, Fethiye Edebiyat grubundaki arkadaşlarla Gölevi’nde güzel bir buluşma gerçekleştirdik. Pandemi stresini bu buluşmada üzerimizden attık. Kitap imza, kitap tanıtım ve yeni şiirler olarak doyurucu bir gün oldu. Katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN