DYP Muğla İl Başkanı Saatci, Darp Edildiğini Öne Sürdü

Doğru Yol Partisi Muğla İl Başkanı Gizem Saatci arkadaşı ile birlikte darp edildiğini öne sürdü. Saatci, Boğazım sıkıldı, boynum tırnak ve morluk içerisinde, omurgamda zedelenme, bacaklarımda ve kalçamda morluklar var' dedi.

PAYLAŞ
DYP Muğla İl Başkanı Saatci, Darp Edildiğini Öne Sürdü
Doğru Yol Partisi Muğla İl Başkanı Gizem Saatci arkadaşı ile birlikte darp edildiğini öne sürdü. Saatci, Boğazım sıkıldı, boynum tırnak ve morluk içerisinde, omurgamda zedelenme, bacaklarımda ve kalçamda morluklar var" dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Ferdi Yavuz

Doğru Yol Partisi (DYP) Muğla İl Başkanı Gizem Saatci geçtiğimiz aylarda partiden istifa ettiğini açıklamış daha sonra da partisinde devam ettiğini açıklamıştı. Saatci, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yakın arkadaşı birlikte sokakta darp edildiğini öne sürdü.

İl Başkanı Saatci, "Değerli beni seven dostlarım, çalışma arkadaşlarım. Dün yaşamış olduğumuz hazin olayı şahsım adına basına vermeme kararı almak zorunda kaldım. çünkü olay mahkemeye intikal etti. Dün 4 kişi tarafından ben ve  kardeş gibi sevdiğim arkadaşım Caroline darp edildik. boğazım sıkıldı boynum tırnak ve morluk içerisinde , omurgamda zedelenme, bacaklarımda ve kalçamda morluklar kafamda aldığım yumruk darbeleri sonucu geçmeyen sızı mevcut Caroline  benden daha kötü durumda dün gece iç kanama şüphesi yaşadım ağzımdan tükürük olarak kan geldi. Bir insan en fazla iki kişiyle mücadele edebilir. Benim yerimde başka bir kadın olsaydı belki de şuanda yaşamıyor olacaktı.
sokakta erkeğim diye dolaşan bu elleri kıracak ağır kanunlar yasallaşmadıkça , ülkemizde gün gelecek evlat dünyaya getirecek  kadın nüfusu kalmayacak. Vurduğu kişi bir partinin İl Başkanı, vurduğu kişi 9 tane albümü olan bir sanatçı, vurduğu kişi bir anne" dedi.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN