DR. OSMAN KURTULUŞ MUAYENEHANE AÇTI

Uzun yıllardır Fethiye'de kamu ve özel hastanelerde Ortopedi Uzmanı olarak görev yapan Dr. Osman Kurtuluş, muayenehane açtı. Uzmanlık alanında 23 yıllık tecrübeye sahip olan Dr. Osman Kurtuluş, 'Halkımıza artık sağlık alanındaki hizmetimi muayenehaneden vereceğim' dedi.

PAYLAŞ

Fethiye’de başta devlet hastanesi olmak üzere bazı özel hastanelerde Ortopedi Uzmanı olarak uzun yıllar görev yapan en son Ortaca’daki özel bir hastanede hastalarına hizmet veren Dr. Osman Kurtuluş, Fethiye’de özel muayenehane açtı. Tuzla Mahallesi Bahriye Üçok Parkı karşısında açtığı muayenehanede hizmet vermeye başlayan Dr. Osman Kurtuluş, “Artık bundan sonra muayenehane hizmeti vereceğim” ifadelerini kullandı. Kurtuluş, “23 yılı aşkın bir süredir Fethiye’deyim. Ortopedi Uzmanı olarak burada Fethiye Devlet Hastanesi ve Letoon Hastanesi’nde hizmet verdim. Pandemi döneminde birçok arkadaşımız muayenehane açarak, çalışmalarına devam etti. Son 2 yıl da Ortaca Yücelen Hastanesi’nde görev yaptım. Fethiye, Seydikemer, Kaş, Kalkan ve civar bölgelerden çok hastam geliyordu. Onların da isteği doğrultusunda böyle bir uygulamaya karar verdim. Tuzla Mahallesi’nde bir muayenehanemiz var. Fethiye halkımıza ortopedi ve travmatoloji alanında yardımcı olmaya çalışacağım. Uzun yıllardan bu yana birçok hastamıza elimizden geldiğince faydamız dokunmuştur” diye konuştu.

HASTANEYE GİTMEKTEN ÇEKİNİYORLAR

Ortopedi Uzmanı Dr. Osman Kurtuluş, “İnsanlar pandemi dönemi olduğu için hastanelere gitmekten çekiniyorlar. Hastanelerde önlemler alınsa dahi yine de bir karşılaşma oluyor. Bu süreci insanlar kendilerinin yönetebileceğini düşünüyorum. Muayenehanelerde kontrolü biraz daha ele aldığımızı düşünüyorum. Burada hiçbir hastayı yan yana bulundurmuyoruz. Randevu saatlerini ona göre veriyorum” şeklinde konuştu.

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN