Doğru Parti Seydikemer kongresi 6 Kasım'da

Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Doğru Parti, Seydikemer İlçe Başkanlığı birinci olağan kongresini 6 Kasım'da gerçekleştirecek.

PAYLAŞ
Doğru Parti Seydikemer kongresi 6 Kasım'da
Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Doğru Parti, Seydikemer İlçe Başkanlığı birinci olağan kongresini 6 Kasım’da gerçekleştirecek.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

DOĞRU PARTİ SEYDİKEMER KONGRESİ 6 KASIM’DA
Doğru Parti Seydikemer İlçe kongresini duyuran Doğru Parti Muğla İl Başkanı Cahit Karagöz, “6 Kasım 2021 tarihindeki Seydikemer İlçe kongremize çok az bir süre kaldı. Doğru Parti Muğla İl Başkanlığı olarak 13 aydan bu yana Muğla genelinde ilçe kongrelerimizi büyük bir titizlik, azim ve kararlılık içerisinde sürdürmekteyiz. Türkiye'de geçen 20 yıl kaybolmuştur. Gelecek 20 yıl kurtarılmalıdır. Türkiye macera arayan bir memleket değildir. Türkiye'yi hızla sürüklenmekte olduğu bu keşmekeşten kurtarmak, Doğru Partinin başarabilecek yaşamsal bir görevdir. Doğru Parti, Türk halkını, enflasyon canavarına kurtarmaya ve afeti yenerek, vatandaşlarımızı geçim sıkıntısından arınmış, rahat ve ferah bir hayat düzeyine ulaştırmaya kararlıdır. Geçen 20 yıl zarfında Türkiye 50 defa pahala mış yani yüzde 50 vasati enflasyon, 50 defa pahalılık meydana getiriyor. Anketlerde görülüyor ki, Türkiye'nin 1nci sorunu pahalılıktır. Bununla beraber geçim sıkıntısı, bununla beraber işsizlik olduğunu gösteriyor. Türkiye pahalılıkta şampiyondur,işsizlikte şampiyondur, geçim sıkıntısında şampiyondur. Bütün bunların cevabını 6 Kasım da yapılacak olan Doğru Parti Seydikemer ilçe kongresi verecektir. Diyecektir ki: "Bize güvenin" Çünkü, ülkenin içine düşürüldüğü bu durumdan biz çıkarırız. Bu devri kapatacağız, yeni ve aydınlık bir devir açacağız. Biz Türkiye'de vatandaşa diyoruz ki: "Korkmayın, yılmayın, bize sahip olun, bize sahip olun ki, bizde sizin haklarınıza sahip olalım.  Bu duygu ve düşünceler içerisinde seydikemer kongremizin önce Muğlamıza, memleketimize ve Doğru Partimize uzun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum ve sevgilerimi saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN