Doğru Parti İlçe Başkanlığı'na Demirezen atandı

Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Doğru Parti'de, Fethiye ilçe başkanlığı görevine Nurgül Demirezen atandı. Fethiye İlçe Teşkilatı hazırlıkları için Fethiye'ye gelen Doğru Parti Muğla İl Başkanı Cahit Karaöz, 'Doğru Parti, bir çoban ateşi hareketi olarak başladı. 18 Temmuz 2020 yılında partileşme kararı alındı ve 26 Ağustos 2020 tarihinde Doğru Parti olarak siyasi hayata katıldı. Partimiz, silahsız bir Kuvayı milliye hareketidir' dedi. 

PAYLAŞ

Türkiye genelinde 28 ilde teşkilatlarını kuran Doğru Parti; Muğla’da ise Fethiye, Ula, Marmaris, Bodrum ve Menteşe ilçe teşkilatlarını oluşturdu. Doğru Parti Muğla İl Başkanı Cahit Karaöz, yerelde amaçlarının Muğla’yı hizmet adamlarının yönetmesi olduğunu dile getirdi. İlçe Başkanı Nurgül Demirezen de Fethiye’deki çalışmalarına kısa bir sürede başlayacaklarını kaydetti. 

Doğru Parti Muğla İl Başkanı Cahit Karaöz yaptığı açıklamada, “Doğru Parti, bir çoban ateşi hareketi olarak başladı. 18 Temmuz 2020 yılında partileşme kararı alındı ve 26 Ağustos 2020 tarihinde Doğru Parti olarak siyasi hayata katıldı. Partimiz, silahsız bir Kuvayı milliye hareketidir. Siyasi görüşü ne olursa olsun, herkese kapımız açıktır. Muğla genelinde pandemi nedeniyle kısıtlı olarak siyaset yapılabiliyor. Ülke ve il genelinde hızlı bir şekilde teşkilatlanıyoruz. Türkiye genelinde 28 ilde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık. Muğla’da ise Fethiye, Ula, Marmaris, Bodrum ve Menteşe ilçe teşkilatlarımızı oluşturduk. Diğer ilçelerimizde de bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yerelde amacımız, Muğla’nın hizmet adamları tarafından yönetilmesi. Bu iki hedef doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Doğru Parti Fethiye İlçe Başkanı Nurgül Demirezen ile Kurucu Başkanlardan ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Osman Yücel, ilçe teşkilatının kurulmasının ardından çalışmalara başlayacaklarını söyledi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN