Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa süre önce Türkiye'de de tespit edilen CoronaVirüsle mücadele için Fethiye Belediyesi dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. 

PAYLAŞ

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa süre önce Türkiye’de de tespit edilen CoronaVirüsle mücadele için Fethiye Belediyesi dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. 
Fethiye’nin her noktasında önlem alanFethiye Belediyesi, çeşitli bölgelerde dezenfekte çalışmaları yapıyor. Fethiye’de bulunan 2 bin adet çöp konteynırını dezenfekte etmekle başlayan temizlik ekipleri, şimdi de vatandaşlar tarafından sık sık ziyaret edilen yerleri dezenfekte ediyor. Fethiye Belediyesi temizlik ekipleri, Yeni Cami, İlçe JandarmaKomutanlığı binası, Fethiye Kaymakamlık binasında bulunan müdürlükler, Fethiye İşletme Fakültesi, Meslek Yüksek Okulu, Fethiye Ziraat Odası, Fethiye Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Fethiye Deniz Ticaret Odası, Öğretmen Evi, Uygulama Oteli, Fethiye Adliyesi, Göç İdaresi Müdürlüğü gibi pek çok yerde dezenfekte çalışmaları yaptı. 
 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN