Devlet Hastanesi Ek Poliklinikleri Yeni Yerinde

Fethiye Devlet Hastanesi ek poliklinikleri olarak şehir merkezindeki SSK eski hastanesindeki poliklinikler tamamen boşaltıldı.

PAYLAŞ

SSK eski hastanesindeki poliklinikler Fethiye Devlet Hastanesi yeni polikliniklerine taşındı. Devlet Hastanesi ek poliklinikleri pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak. 1960 yılında SSK hastanesi olarak hizmete giren 2005 yılında bu hastanelerin Sağlık Bakanlığına devredilmesi ile Fethiye Devlet Hastanesi ek poliklinikleri olarak hizmet veren ve tam 40 yıldır sağlık alanında şifa dağıtan SSK eski hastane binası artık sessizliğe büründü. 
SSK eski hastanesinde yer alan Fethiye Devlet Hastanesi ek poliklinikleri devlet hastanesi yanında yaptırılan yeni ek polikliniklere taşındı. Vatandaşlar artık SSK eski hastanesi yerine Devlet Hastanesindeki yeni ek polikliniklerden sağlık hizmeti alabilecek. 19 polikliniğin yanı sıra 15 yataklı diyaliz ünitesi ile çocuk ve kadın doğum, cildiye, dahiliye, beyin cerrahisi ve akupunktur polikliniklerinin planlandığı yeni ek polikliniklerde pazartesi gününden itibaren vatandaşlara sağlık hizmeti verilecek. Fethiye Devlet Hastanesi ek polikliniklerinin açılış töreninin önümüzdeki aylar içerisinde yapılması beklenirken yetkililer SSK eski hastanesindeki tüm polikliniklerin taşınma işlemlerinin pazartesi gününe kadar devam edeceğini sağlık hizmeti almak isteyen vatandaşların artık Fethiye Devlet Hastanesine gelmeleri gerektiğini ifade ettiler. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN