Deva Partisinden aşure etkinliği

Deva Partisi Fethiye İlçe teşkilatı muharrem ayı nedeni ile Deva Partisi Fethiye İlçe binası önünde aşure etkinliği düzenledi. Aşure etkinliğine Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit beraberinde Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, Hüsnü Çalış, çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Aşure etkinliğine gelen herkese teşekkür eden Deva Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç, "Muharrem ayı nedeni ile Fethiye Deva ailesi olarak aşure etkinliği düzenledik. Katılım sağlayan basın mensubu arkadaşlarımıza, şehit ve gazilerimize tüm Beşkazalı halkımıza teşekkür ediyoruz. Gelen ve yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah kabul etsin diyoruz" dedi. 
Deva Partisinin vermiş olduğu aşure etkinliğine katılım sağlayan Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, "Deva Partisinin muharrem ayı nedeni ile vermiş olduğu aşure etkinliğine katıldık. Allah kabul etsin diyoruz. Bizleri davet ettiği içinde ayrıca teşekkür ederiz" şeklinde konuştu. 
Aşurenin birlik ve beraberliği simgelediğini belirten Hüsnü Çalış, "Bugün burada Deva Partisinin ilçe teşkilatının vermiş olduğu aşure etkinliğine katılmış bulunmaktayız. Tabi aşure kurban bayramından sonra geleneksel olarak ülkemizde yapılan bir olaydır. Vatandaşların mutlu olması birlik ve beraberliği sağlamak adına bizde birlik ve beraberliğin olması adına buraya katıldık. Saniye hanım ve teşkilatına teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyorum. Aydınlık günlerde buluşmak üzere" ifadelerini kullandı. 
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, "Bugün ilçemizde yeni kurulan Deva partisi ilçe teşkilatında vermiş olduğu aşure etkinliğine katılım sağladık. Değerli başkanım Fethiye'mizin tek ilçe kadın başkanı, tek çiçeği bizleri buraya davet etti. Davetten dolayı teşekkür ederim. Fethiye'mize ve milletimize partinin hayırlı olmasını diliyorum. Kendilerine teşekkür ediyor her derde Deva diyoruz" dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN