Deva Partisi'nden teşekkür ziyaretleri

Geçtiğimiz günlerde Fethiye 1. Olağan Genel Kurlunu gerçekleştiren Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İlçe Başkanı Saniye Kulaç, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye Ticaret Odası ile Fethiye Ziraat Odası başkanlarına nezaket ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde konuşan DEVA Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç, 'Üye kayıtlarının devam ettiğini, Fethiye, Muğla ve ülkemizin sorunlarına deva olmak istiyoruz' ifadelerini kullandı. 

PAYLAŞ

DEVA Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk olarak Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Kulaç, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı ve ekibinin Fethiye için gerçekleştirdiği çalışmaları yakından takip ettiklerini belirtti. FTSO Başkanı Osman Çıralı, FTSO’nun yaptığı çalışmaları anlatırken, Babadağ Teleferik projesi hakkında da bilgiler aktardı. 
YARARLI BİR GÖRÜŞME OLDU
DEVA Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç , “DEVA Partisi İlçe Teşkilatı olarak, 3 Şubat’ta kongremizi yaptık. Üye kayıtlarımız ve ziyaretlerimiz devam etmektedir. Değerli Başkanım Osman Bey’i ziyaretlerin başına aldık. Görüşmeler yaptık. Kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
HAYIRLI OLSUN
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı ise, “DEVA Partisinin 3 Şubat’ta kongresi yapıldı. Kongreye bizlerde katıldık. Onlarda bize teşekkür için ziyarette bulundu. Yeni kurulan partinin ülkemize ve Fethiye’mize hayırlı olmasını diliyorum. Nazik ziyaretleri için yönetim kurulu üyelerine ve Saniye Hanım’a teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

ZİRAAT ODASINA ZİYARET
DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç ve beraberindekiler daha sonra Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit’i makamında ziyaret ettiler. Çiftçilerin sorunlarının öne çıktığı ziyarette, pandemi döneminde sağlık çalışanları kadar çiftçilerinde çalışma gösterdiği kaydedildi. Başkan Karayiğit, Fethiye’nin çiftçi sorunlarını da ayrıntılı şekilde anlatıp, zor durumda olduklarını kaydetti. 
DEVA OLACAĞIZ
DEVA Partisi İlçe Başkanı Saniye Kulaç, “Ziyaretlerimiz devam ediyor. Değerli Başkanımız Kenan Bey, gönderdiği çiçeklerle kongremizi onurlandırdığı için teşekkür ediyoruz. Kendisine teşekkür etmeye ve ziyarete geldik. Üye kayıtlarımız ve yapılanmamız devam etmektedir. İnşallah Fethiye’mize, Muğla’mıza ve ülkemize DEVA olacağız” dedi.
ÇİFTÇİ PERİŞAN 
Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ziyarete teşekkür ederek, “Yönetimde kadınların ve gençlerin olması çok hoşuma gitti ve ilk siyasete başladığım günlere götürdü. Siyasette gençlere ve kadınlara ülkemizde ve Fethiye’de ihtiyacımız var. Saniye Hanım’a çiftçilerimizin sorunlarını da anlattık. Pandemi döneminde sağlıkçılarımızın ardından, gece gündüz çalışanlar çiftçilerimizdir. Diğer ülkelerde raflar boşalırken, ülkemizde sorun yaşanmadı. Çünkü çiftçilerimiz üretime devam etti. Çiftçilerin genel durumuna gelirsek, çiftçi perişan durumda. Rusya’nın koyduğu kotada artış olsa da yetersiz kaldı. Çiftçiler Rusya pazarına bağlı kalmak istemiyor. Yeni pazarlar bulunsun ki her dönem ürünler para etsin. Birde son 10 gündür bölgemizde sorun haline gelen virüs taraması için alınan numunelerin Ankara’ya gitmesi. Test için Ankara’ya giden numune ihracatı yavaşlatıyor.  Koskoca üretim bölgemizde 1 tane test laboratuvarı yok. Nazik ziyaretleri teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN