Dernek Başkanı Güven'den teşekkür ziyareti

Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Seydiler Mahallesi Muhtarı Mehmet Güven beraberinde yeni yönetim ile birlikte, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'e teşekkür ziyaretinde bulundular. 

PAYLAŞ

Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven ve beraberindeki heyet, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün doğum gününde kutladı. Dernek Başkanı Güven, Başkan Otgöz’e hediye de takdim etti. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e destekleri için teşekkür eden Güven, belediye başkan yardımcılarına da ziyarette bulundu. 

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven ve yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Güven, “Yeni yönetimizle Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e hem ziyarette bulunduk hem de doğum gününü kutladık. Belediye Başkan Yardımcıları Sayın Mustafa Ali Türkan,Mustafa Karakuş ve Ramazan Kaynak’ı makamlarında ziyaret ettik. Hepsine sıcak ilgileri için şahsım yönetim kurulum ve muhtarlarım adına teşekkür ederim. Başkanımada sağlıklı mutlu nice yıllar dilerim” ifadelerini kullandı. 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN