Denizcilik sektörünün önde gelen isimlerinden Kaptan Murat Öner, 10 bin adet maske dağıttı

Denizcilik sektörünün önde gelen isimlerinden Kaptan Murat Öner pandemi döneminin vazgeçilmez koruyucusu olan maskeden 10 bin adet dağıttı. Resmi kurumlar ve derneklere maske dağıtımı gerçekleştiren Öner, bu örnek davranışı memnuniyet ile karşılandı.

PAYLAŞ

Yardıma ihtiyacı olan kişilere ve yardımcı olan kurumlara maske dağıtımı yaptığını belirten Denizcilik sektörünün önde gelen isimlerinden Kaptan Murat Öner; SHÇEK Fethiye Belediyesi Huzurevi Müdürlüğü, Fethiye Zihinsel Engelliler Derneği, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Fethiye Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü ve Fethiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü  başta olmak üzere 10 bin adet maske dağıtımında bulundu. Dağıtımların devam edeceğini kaydeden Kaptan Murat Öner, vatandaşların aşı geldi diyerek rehavete kapılmamasını ve 3 ana kurala uymaları konusunda uyarıda bulundu. 

İYİ BİR GELECEK, İYİ BİR YAŞAM İÇİN KURALLARA UYALIM
Kaptan Murat Öner, “Türkiye’nin yaşadığı durum ortada... Korona virüsü hepimiz etkiledi. Bende bakıma ihtiyacı olan kişilere ve vatandaşın sorunlarınla ilgilenen kurumlara maske yardımı yapmak istedim. Dağıtıma devam ediyoruz. Şuana kadar 10 bin adet maske dağıttık. Dağıtmaya da devam ediyoruz. Böyle giderse yüksek rakamlarda maske dağıtmış olacağız. Geçmiş dönemde de zor durumda olan ailelere dezenfektan yardımı yapmıştık. Pandeminin getirdiği 3 ana kurala uymamız gerekiyor. Vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına mutlaka uyması gerekiyor. Aşı geldi diyerek rehavete kapılmayalım. İyi bir gelecek, iyi bir yaşam için kurallara uyalım” ifadelerini kullandı. 


 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN