Denizatı Restoran'ın konuğu oldular

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Lokman Hekim Fethiye Belediyespor yöneticileri, teknik heyet ve oyuncuları kahvaltı programında Denizatı Restoran'ın konuğu oldular. Sohbet havasında geçen organizasyon, Samsunspor maçı öncesi moral oldu.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; Denizatı Restoran’da gerçekleşen etkinliğe Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Başkanı Selamettin Yılmaz, 2. Başkan İzzet Durak, Başantrenör Alkım Ay, teknik heyet ve basketbolcular katıldı. Denizatı Restoran Sahibi Mehmet Özdemir yaptığı açıklamada, “Lokman Hekim Fethiye Belediyespor basketbol takımımız ile kahvaltıda buluştuk. Temsilcimiz bu yıl bize çok heyecanlı maçlar yaşattı. Son periyotlarda çok önemli galibiyetler aldık. Şampiyon olacağımıza inanıyorum. Fethiyespor’a, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’a destek olmak yerel işletmelerin görevidir” dedi. 

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor 2. Başkanı İzzet Durak, “Güzel bir günde, oynayacağımız Samsunspor maçı öncesinde Mehmet Özdemir bizi burada misafir etti. Kendisine çok teşekkür ederiz. Akşam saatlerinde de önemli bir maç oynayacağız. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz” diye konuştu.

Tribün Lideri Ciğerci Mustafa Ercümer açıklamasında, “Nacizane taraftarlarımızla birlikte takımımıza destek olmaya çalışıyoruz. Takımımız için her zaman, her şeyin en güzelini düşünüyoruz. Bugün de öyle olacak. Camia olarak kenetlendik. Bu güzel organizasyonu inşallah galibiyet ile süsleyeceğiz” ifadelerini kullandı. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN