Demirtaş ve Ekibi, Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimini ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Demirtaş, 'Fethiye'de sahipsiz bırakılmış 5 binin üzerindeki esnafın sorunlarını ve odadan beklentilerini biliyoruz. Çözmek için kararlıyız' dedi.

PAYLAŞ
Demirtaş ve Ekibi, Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibi, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve yönetimini ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Demirtaş, “Fethiye’de sahipsiz bırakılmış 5 binin üzerindeki esnafın sorunlarını ve odadan beklentilerini biliyoruz. Çözmek için kararlıyız” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Semranur İnce

Ocak ayında yapılması beklenen seçimler öncesi, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, seçim çalışmalarını esnaf, siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri ziyaretleriyle sürdürüyor. Her gün, Fethiye’nin değişik bölgelerinde ekibiyle birlikte esnaf ziyaretleri yaparak projelerini paylaşan Demirtaş’ın adaylığı, siyasi partiler tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Mevcut oda yönetiminin özellikle pandemi döneminde varlık gösterememesi ve kurumsal yetersizliği, odaya yeni bir soluk için esnaflarla birlikte siyasi partilerin de gündeminde.

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Fethiye İlçe Başkan ve teşkilatlarıyla bir araya gelen Demirtaş, son olarak Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve ekibiyle bir araya geldi. Fethiye’de bulunan 5 binin üzerindeki esnafın, özellikle pandemi döneminde yaşadığı sorunların konuşulduğu ziyarette, karşılıklı fikir alışverişleri yapıldı. 

Ziyarette, esnafın sorunlarına ve yaşanan sıkıntılı döneme vurgu yapan Demirtaş “Esnafın sahiplenilmesi adına çıktığımız yolda, Fethiye’nin kalkınması için parti başkanlarımızla hep birlikte tartışıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi. Duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ise, “Sevgi dilinin hâkim olduğu güzel bir seçim olsun. Sonuç itibariyle demokrasilerde olmazsa olmazımız sandıklarımız. İnşallah bu seçim sonucunda Fethiye’nin esnafı kazanır” diye konuştu.

İlçe başkanı ve beraberindekilere çalışmaları hakkında da bilgiler veren Demirtaş, adaylık süreci başladığında ilk ziyareti, talip olduğu kuruma, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na yapmak istediklerini, kabul edilmediklerini belirtti. Üç kez mevcut yönetimden bir dönüş alınamadığını belirten Demirtaş “Keşke onlar da cesaret gösterip bizi ağırlayabilselerdi. Hak eden, kim iyiyse o kazansın demeleri lazımdı. Ama bu cesareti göstermediler.” dedi. Bütün sivil toplum ve meslek örgütlerini ziyaret ettiklerini, parti ayrımı yapılmadan bütün siyasi partilerle Fethiye’nin kalması, esnafın sorunlarının giderilmesi için görüş alışverişi yaptıklarını söyleyen Demirtaş, “Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Öztürk, Demirtaş Ve Ekibine Başarılar Diledi

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve ekibinin ziyaretinden dolayı oldukça mutlu olduğu gözlenen Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ise, “Kamil Mutlu Demirtaş kardeşimiz, hepimizin yakından tanıdığı, genç, azimli ve bir o kadar da çalışkan birisi. Cesaret gösterip esnafların sorunlarına çözüm bulabilmek adına yola çıkmış. Kadrosu da pırıl pırıl çalışkan insanlardan oluşuyor. Bu kadar genç bir kadro görmek bizleri açıkçası sevindirdi. İnşallah bu süreçte şans yanında olur. Demirtaş ve ekibine başarılar diliyorum” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN