Demirtaş 'Talip Olduğumuz Görevin Bilincindeyiz'

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, her geçen gün destekleyici kitlesinin daha da arttığını ifade ederek, 'Talip olduğumuz görevin bilincindeyiz. Makam ve mevki için değil, esnafımızın talep ve sorunlarını çözüme kavuşturmak için ben ve ekibim bu göreve talibiz. Allah'ın izni ile Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimini kazanarak, odanın yönetimini Fethiye esnafına yaptıracağız' ifadelerinde bulundu.

PAYLAŞ
Demirtaş 'Talip Olduğumuz Görevin Bilincindeyiz'
Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş, her geçen gün destekleyici kitlesinin daha da arttığını ifade ederek, “Talip olduğumuz görevin bilincindeyiz. Makam ve mevki için değil, esnafımızın talep ve sorunlarını çözüme kavuşturmak için ben ve ekibim bu göreve talibiz. Allah’ın izni ile Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimini kazanarak, odanın yönetimini Fethiye esnafına yaptıracağız” ifadelerinde bulundu.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Esra Kapıcı

Geçtiğimiz aylarda Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adaylığını açıklayan ve çalışmalarını hızlı ve emin adımlarla sürdüren Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Kamil Mutlu Demirtaş ve  ekibi, bazı esnafların bir araya gelerek  düzenlediği  kahvaltı davetini geri çevirmeyerek  esnaflarla bir araya geldi. 
Yanıklar Mahallesi Tabiat Ana Restaurantta  gerçekleşen etkinliğe katılan Demirtaş, talip olduğu görevin bilincinde olduğunu belirterek, “Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, ben veya beraberimdeki arkadaşlarım yönetmeyeceğiz. Odamızı Fethiye’deki tüm esnaf abilerim, ablalarım ve kardeşlerim ile birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu. 
Katıldığı etkinlikte esnafların sorularını da samimiyetle cevaplandıran Demirtaş, “Allah’ın izniyle ve  değerli esnaf ve sanatkarlarımızın teveccühü ile göreve geldiğimiz taktirde, işi darda olana yardımcı olabilmek, mevcut işlerin daha iyi hale gelmesini sağlamak, hızla değişen ve gelişen çağımıza ayak uydurmak ve bu konuda üyelerimizin desteklenmesi için elimizden gelen tüm çalışmaları yapacağız.Biz Bu göreve talip olurken esnaflarımızla uzun uzun istişarelerde bulunduk. Esnaf kardeşlerimizin sorunları konusunda neler yapılması gerektiğini nelerin eksik nelerin fazla olduğunu ekibimizle birlikte titiz bir çalışmayla belirledik. İnşallah kazandığımız taktirde bireysel değil esnaf kardeşlerimizin katılımlarla istişarelerle biz bu görevi yürüteceğiz. Rabbim bizleri utandırmasın. Bu güzel hizmet yarışında aday olan herkese başarılar diliyorum. Bu güne kadar Fethiye esnafına hizmet etmiş başkanlarıma teşekkür ediyorum. Ahirete intikal edenlere Allah'tan rahmet, hayatta olanlara hayırlı sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Tüm esnaf kardeşlerimize ve hemşehrilerimizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum" dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN