Demir, Ankara ziyaretini değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Ankara programı kapsamında Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyarette bulundu.

PAYLAŞ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret eden Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiye halkının selamlarını iletti. Sohbet havasında geçen ziyarette değerlendirmeler de yapıldı. Kılıçdaroğlu, Fethiye İlçe Örgütü’nün yaptığı kampanyaların ses getirdiğini ve her zaman halkın yanında olmaları gerektiğini ifade etti. Cami boyama projesinin Türkiye genelinde ses getirdiğini dile getiren Kılıçdaroğlu, Fethiye İlçe Örgütünün ülke genelinde hizmet konusunda ilk 3’te olduğunu da kaydetti. 

Ziyareti değerlendiren CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “Genel başkanım bizleri çok iyi karşıladı ve ortalama 45 dakika boyunca görüştük. Genel başkanımız bize her zaman ‘Halkın içinde olun’ dedi. Fethiye halkının her zaman yanında olduğumuzu ve kampanyalar ile ihtiyaç sahiplerine kumanya ve çeşitli hediyeler verdiğimizi anlattık. Oda bizi takip ediyormuş. Cami boyama kampanyamızın büyük ses getirdiğini söyledi. Bizi bu konuda tebrik etti. Türkiye’de hizmet konusunda ilk 3’te olduğumuzu söyledi. Fethiye yönetiminden memnun olduğunu belirtti. Fethiye halkımızın parti seçimini gözetmeksizin arkasındayız” ifadelerini kullandı. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN