CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKANLARI SEYDİKEMER'DE BULUŞTU

Muğla'da Cumhur İttifakı ilçe belediye başkanları, Seydikemer'de düzenlenen toplantıda bir araya geldi. İlçelerde yapılan hizmetlerin ve projelerin konuşulduğu toplantıda pandemi süreci de değerlendirildi. 

PAYLAŞ

Muğla’da Cumhur İttifakı ilçe belediye başkanları, Seydikemer’de düzenlenen toplantıda bir araya geldi. İlçelerde yapılan hizmetlerin ve projelerin konuşulduğu toplantıda pandemi süreci de değerlendirildi. 
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve beraberinde Muğla Cumhur İttifakı Belediye Başkanları, genel gündem ve ilçelerin sorunlarını görüşmek üzere Seydikemer’de toplantı gerçekleştirdi. Seydikemer’de gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve beraberinde Muğla Cumhur İttifakı Belediye Başkanları, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş ile beraber AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Ali Türkan, Mustafa Karakuş ve Ramazan Kaynak katıldı. 
Toplantıda İlçe Belediye Başkanları, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’ye Cumhur İttifakı ilçelerinde hizmet ve yapılan projeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Toplantının önemli gündem maddesini ise pandemi süreci aldı. İlçe Belediyeleri Covid-19 pandemisine karşı aldıkları önem ve tedbirlerden bahsetti.  

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN