ÇOBAN MUHTARLAR İLE KAHVALTILI TOPLANTIDA BULUŞTU

İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye'de görev yapan mahalle muhtarları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Big Mamma's Restoran'da gerçekleşen organizasyon sohbet havasında geçti. İlçe Başkanı Çoban, 'Teşkilat olarak, muhtarlarımızın en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz' dedi.

PAYLAŞ
ÇOBAN MUHTARLAR İLE KAHVALTILI TOPLANTIDA BULUŞTU
İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye’de görev yapan mahalle muhtarları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Big Mamma’s Restoran’da gerçekleşen organizasyon sohbet havasında geçti. İlçe Başkanı Çoban, “Teşkilat olarak, muhtarlarımızın en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; Fethiye’deki muhtarlar ile sohbet toplantısında bir araya gelen İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, mahallelere yapılan hizmetler hakkında muhtarlardan bilgi aldı. Her zaman muhtarların yanında olacaklarını kaydeden İlçe Başkanı Çoban, tüm mahalleleri tek tek ziyaret edeceklerinin altını çizdi. Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı aynı zamanda Karagedik Mahalle Muhtarı Niyazi Canözü, etkinlikten dolayı İlçe Başkanı Çoban’a teşekkürlerini sundu. 

Toplantıda konuşan İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile resmi törene katılıp akabinde Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, STK ve siyasi partilerin ilçe başkanları ile birlikte Muhtarlar Derneğini ziyaret etmiştik. Bu programımızda muhtarlarımızla istişare etmek için bir araya geldik.  Fethiye’de 41 mahallemiz var, yoğun bir katılım oldu. Fethiye’yi marka şehir haline dönüştürecek projeler konuşacağız. Mahallelere eşit hizmet yapılıp yapılmadığını ve yapılan hizmetlerin kalitesini tartışacağız. Geçtiğimiz aylarda yapılan 2. Büyük Kurultaydan sonra ‘Millet Bizi Çağırıyor’ ile çıktığımız yolda, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı olarak mahalle gezilerimize Kargı Mahallesi’nden başladık. Önümüzdeki hafta Yeşilüzümlü, Nif ve İncirköy mahallelerinde olacağız. Gittiğimiz her yerde ilk olarak muhtarlar ile konuşup çaylarını içiyoruz. Teşkilat olarak, muhtarlarımızın en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz” şeklinde ifadeler kullandı. 

Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü açıklamasında, “İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Sayın Ali Fatih Çoban’ın muhtarlarımıza verdiği değeri görebiliyoruz. Başkanımıza bu güzel Fethiye sabahında, tüm muhtarlarımızı burada bir araya getirdiği için çok teşekkür ederim” diye konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN