Cinbal'a yılın en iyi restoran ödülü

Fethiye'nin Kayaköy Mahallesi'nde yıllardır turizme hizmet eden yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra Fethiye halkına en iyi lezzetleri sunan Cinbal Restoran, Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk ödülüne layık görüldü. Yılın en iyi et restoran ödülü Cinbal Restoran sahiplerinden Oğuz Vesekçi'ye şarkıcı Özgün tarafından İstanbul'da yapılan törende sunuldu.

PAYLAŞ

Mutluluğun adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından ilki Feriye’de, Ceylan Sanersunuculuğu ile önceki akşam gerçekleştirilen Mutluluğun adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk ödülleri gecesi iş, sanat ve spor camiası tarafından büyük bir ilgi gördü.
Birçok ünlüyü bir araya getiren gecede, down sendromlu, otizmli özel çocukların defilesi ve dans performansları geceye damgasını vurdu. 7 yıldır faaliyet gösteren dernek Feriye’nin ev sahipliğinde Word Of Fashion ana sponsorluğunda özel çocukların el işçiliklerini açık artırmaya çıkardı. Dernek Başkanı Abdullah Özkan gecede,“Bu gecede ki temel amacımız özel çocuklarımızın ciddi bir eğitimle ve bir şans verildiğinde sosyal hayatta neler yapabildiğini göstermek onların İş hayatına iştiraki ve elbette hayallerini gerçekleştirebilmeleri bizim içinçok önemli, bunu Mutluluğun adresi olarak çok önemsiyor ve destekliyoruz, gece tamamen onların yararına düzenlendi” dedi.
Gecede en iyi dizi kategorisinde Afili Aşk Ekibi ödül alırken, En iyi Kadın oyuncu olarak Burcu Özberk, En iyi Erkek oyuncu kategorisinde Çağlar Ertuğrul ödül aldı. Gecenin devamın da En iyi Pop Erkek sanatçı kategorisinde Sinan Akçıl ödül alırken aynı zamanda Burcu Kıratlı, şarkıcı Özgün, Aslı Hünel, Halil Sezai, Bilal Sonses, Selen Görgüzel Alkan, Sema Öztürk, Sedef Şahin ödül alan ünlü isimler arasında oldu. Ünlüler ödüllerini özel çocukların elinden aldı. Eniyi Sabah haberleri kategorisinde En iyi Sabah Erkek Sunucusu olarak İsmail Küçükkaya ödül alırken, Sabah haberlerinde En iyi sabah Kadın Sunucusu ödülünü ATV’den Nihan Günay aldı. Sabah Günaydın Eki en iyi Magazin Eki ödülünü aldı.
Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk ödüllerinde ise yılın en iyi et restoranı seçilen ve özel çocukların hayatlarına devamlı destek olan Cinbal Restoran ödüle layık görüldü.
Ödülü Cinbal sahiplerinden Oğuz Vesekçi, şarkıcı Özgün’ün elinden alırken; Vesekçi duygularını şöyle anlattı: “Cinbal ailesi olarak İstanbul’da çok özel bir etkinliğe katıldık. Bu etkinlikte Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından Yılın En İyi Et Restoranı seçildik. Ama bizim için geceyi özel kılan bu ödülden çok, yardıma muhtaç özel çocukların hayatlarına değebilmek oldu. Her zaman simgeleri değil, değerleri yaşatmak ümidiyle sosyal farkındalık etkinliklerine destek vermeye devam edeceğiz. Ünlülerin arasında Fethiye ve Cinbal Restoran’ın anons edilmesi ve ödül verilmesi güzel bir olaydı.”

 

 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN