Çiçekçiler yoğun mesai yapıyor

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla çiçekçiler yoğun mesai yaptı. Bu özel günde sevgililere hediye amacıyla kırmızı gülden orkideye, karanfilden guzmanyaya, antoryumdan özel istek çiçek buketlerine kadar onlarca seçenek sunuldu.

PAYLAŞ

Kırmızı gülün tanesi 15 TL’den satılırken, orkide tekli 125 çiftli 150, antoryum ve guzmanya 150 TL, papatya dalı ve karanfil de 5 TL’den satıldı. Hediye alma telaşının da yaşandığı Sevgililer Günü’nde,en çok alınan armağanlar çiçek ve takı oldu. Çiçekçiler saksının yanı sıra isteğe göre renkli buketler de hazırladılar.
Nisagül Çiçekçilik Sahibi Arif Karakuş yaptığı açıklamada, “Bir hafta önce başlayan hazırlıklarımız bugün satışa dönüştü. Müşterilerimize onlarca seçenek sunduk. Müşterilerimize her konu ve çeşitte yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yıl fiyatlar biraz yüksekti. Fethiye’deki çiçekçiler olarak vatandaşlarımızı üzmemek adına 15 TL’den sattık. Orkidelerin tanesini 125 TL’den çiftini 150 TL’den sattık” dedi. 
Sude Çiçek Organizasyon Satış Görevlisi Zeki Samıt, “Sevgililer Günü’nde en çok alınan hediyelerden birisi çiçek oldu. Müşterilerimizden yoğun bir talep oldu. Orkidelerimizin fiyatları 150 TL’den başlayıp 180 TL’ye kadar çıkıyor. Uygun olarak kırmızı gülümüz var. Tanesini 15 TL’den satıyoruz. Gerekli kolaylıkları da yapmaktayız. Sevgililer Günü’ne özel tasarımlar da yapmaktayız. Hediyelik eşyalar olarak kalpli kutularımız ve ayıcıklarımız var” ifadelerini kullandı. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN