Chp'li Bodrum Belediye Meclis Üyeleri Başkan Yardımcısının Odasını Bastılar!

CHP'li Bodrum Belediye Meclis üyeleri, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun'un odası bastı. Akıl almaz olayın sebebi ise şaşkınlık yarattı.

PAYLAŞ

CHP’li Bodrum belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı’nın odasını bastılar. Edinilen bilgiye göre söz konusu olayın sebebinin ise Bodrum Başkan yardımcısı Hüseyin Tutkun’un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çekilmiş olan fotoğrafını makam odasında bulunan masasında bulunması. AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen konuyla ilgili olarak “CHP'li meclis üyelerine soruyorum; İttifak yaptığınız terör örgütü yardakçısı parti mi sizden bu eylemi istedi? Bodrum Belediyesi babanızın malı mı ki, kimin fotoğrafının olup olmamasına siz karar vereceksiniz? Siz kimsiniz?” dedi. 
Gökmen açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yla fotoğrafını odasına koyan, bir memur olan Bodrum Belediye Başkan yardımcısı, CHP'li bazı belediye meclis üyelerinin zorlaması ve sert müdahalesine maruz kalmıştır. Bu CHP'li meclis üyeleri, fotoğrafın İçişleri Bakanımızın odasında bulunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının önünde çekilmesine ve Sayın Cumhurbaşkanımız'ın da gözükmesine tepki göstermiştir.
CHP'li meclis üyelerine soruyorum; İttifak yaptığınız terör örgütü yardakçısı parti mi sizden bu eylemi istedi?
Terörle mücadeleye adeta hayatlarını adamış Cumhurbaşkanımıza ve gelmiş geçmiş en başarılı İçişleri Bakanı'na bu tahammülsüzlüğünüz neden?
Ayrıca şehitlerimizin geldiği bir günde bunu yapıyorsunuz! Bu bir tesadüf mü? 
Bodrum Belediyesi babanızın malı mı ki, kimin fotoğrafının olup olmamasına siz karar vereceksiniz? Siz kimsiniz?”
 

Ferdi Yavuz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN