CHP'li Başkanlar Fethiye esnafına Türk Bayrağı dağıttı

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir Fethiye esnaflarına Atatürk Portreli Türk Bayrağı dağıttı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ile Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir esnaflara ve vatandaşlara Atatürk Portreli Türk Bayrağı dağıttılar. Başkanlar esnafların bayramlarını kutlayıp, dert ve dileklerini de dinlediler. Çarşı Esnafından, Mahalle esnaflarına kadar tek tek dolaşarak 5 bin adet bayrak dağıtan başkanlar tüm Fethiye halkının 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayarak, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.  
“30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLUYORUM”
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Sizlerde biliyorsunuz ki kutlamalara sabahki resmi törenlerle başladık. Öncelikle bu memleket için mücadele veren başta şehitlerimiz ve başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu memleket için mücadele veren şehit deşen bütün şehitlerimiz ve yakınlarına öncelikle rahmet ve minnetle anmak istiyorum. Burada ilçe örgütümüz ile birlikte binlerce bayrak dağıtıyoruz. Daha önceki törenlerden sonra da biliyorsunuz çarşı caddesinde binlerce bayrak dağıtmıştık. Zafer Bayramını şanına yakışır bir şekilde burada kutlamaya özen gösteriyoruz. Burada ki 1-2 saatlik bayrak dağıtımından sonra saat 18.00 gibi Fethiye’mizde bir kortejimiz olacak. Akabinde de büyükşehir belediye başkanımızın katılımlarıyla da birlikte saat 21.00’da büyükşehir ve Fethiye belediyesi iş birliği ile yapılan konserde halkımızla birlikte buluşacağız. Tekrardan ben bu zaferde büyük emeği geçen bütün şehitlerimize ve Mustafa Kemal’e minnet duygularımı ileterek ülkemizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum” dedi. “                 
“HEP BERABER ATATÜRK’ÜN İZİNDEYİZ”
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, “30 Ağustos Zafer Bayramının 99. Yılı dolayısı ile Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Örgütü olarak 5000 adet Türk Bayrağı dağıtıyoruz. Tüm esnaf arkadaşlarımıza ücretsiz olarak Atatürk Portreli Türk Bayraklarını hediye ediyoruz. Bundan sonra Fethiye Atatürk’ün kalesidir. Bunu da kimse unutmasın. Atatürk varsa bizde varız. Cumhuriyet varsa biz varız. Hep beraber Atatürk’ün izindeyiz” diye konuştu. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN