CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir 6 ton patates dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yine gıda yardımında bulundu. Hayırsever vatandaşların desteğini alan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, bu kez de ihtiyaç sahibi vatandaşlara çuvallar içerisinde patates dağıttı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

CHP Fethiye İlçe binası bahçesine getirilen 6 ton patates, araçlara yüklenerek ihtiyaç sahibi vatandaşlarının evlerine kadar götürüldü. Fethiye’deki bazı hayırseverlerin desteğini alan CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, bu kez de ihtiyaç sahibi vatandaşlara 1000 çuval patates dağıttı. Daha önce Kesikkapı ve Keloğlu mahallelerine soğan ve patates dağıtımı yapan Demir, şimdi de 6’şar kiloluk, 1000 çuval patatesi Pazaryeri, Menteşe, Çatalarık ve Cami mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Dağıtımlarını parti gözetmeksizin yaptığını ifade eden Demir, “Biz gerçekten gariban, yoksul ve ihtiyacı olan insanlara yardım ediyoruz. Bunu yaparken de hiçbir menfaat beklemiyoruz” dedi.

HAYIRSEVER KARDEŞLERİMİZ OLMASA BİZ BUNLARI YAPAMAYIZ
CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, patates dağıtımı hakkında yaptığı açıklamada, “Hayırsever kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bize müthiş bir destek veriyorlar. Onların destekleri olmasa biz bunları yapamayız. Gençlik kolu ve yönetim kurulu çok büyük destekler veriyor. Bir abimiz bize 6 ton patatesi bağışladı. Bizlerde 6’şar kiloluk 1000 çuval yaptık. Daha önce Kesikkapı ve Keloğlu mahallelerine dağıtmıştık. Bugünde Pazaryeri, Menteşe, Çatalarık ve Cami mahallelerine dağıtıyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak halkın yanında olduğumuzu bir daha gösteriyoruz” ifadelerini kullandı. 

HİÇBİR MENFAAT BEKLEMİYORUZ
Yardımlarını hiçbir ayrım yapmadan ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Başkan Demir, “Bizi eleştirenler oluyor. Eleştirenlere de şu cevabı veriyorum ‘Arkadaşlar biz yapıyoruz. Garibana ulaştırıyoruz. Sizlerde bizim yaptığımızın onda birini yapın sizleri de görelim’ diyoruz. Biz bunları yaparken hiçbir menfaat beklemiyoruz. Parti ayırımı yapmıyoruz. Biz gerçekten gariban, yoksul yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım ediyoruz. Bunu yaparken de hiçbir menfaat beklemiyoruz. Gerçekten bu pandemi döneminde ben gece beş buçukta hale gittim. Halde çöpten domates, patates, biber toplayan gördüm. ‘Bazıları Fethiye’de gariban var mı?’ diye soruyor. Gelsinler bende şuanda 3 bin 200 tane yardıma ihtiyaç insanların listesi var. Ben bu listeyi yapana kadar bende bilmiyordum. 200-300 aile anca var diyordum ama rakamı görünce elimden gelen desteği vermeye çalışıyorum. Önümüzdeki günlerde de bir yumurta fabrikasının sahibi 20 bin tane yumurta bağışlayacak. Onları da dağıtıma çıkaracağız. Kayaköy, Keçiler Mahallesindeki cami tuvaletinin de tamiratını yaptık. Yarın halkın hizmetine sunacağız” diye konuştu. (FATİH DERELİ)
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN