CHP Fethiye'de Adaylar  Seçimle Belirlendi 

CHP Fethiye'de bir ilki gerçekleştiren Başkan  Mehmet Demir sandığı koydu ve  il yönetime girecek olan adayları seçimle belirledi. 

PAYLAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye’de il yönetimine girecek olan adaylar seçimle belirlendi. Cumartesi günü  gerçekleşecek olan CHP Muğla İl Kongresi öncesi Fethiye’den  il yönetimine  ve disiplin kuruluna  girecek olan delegeler  seçimle belirlendi. CHP Fethiye ilçe başkanı Mehmet Demir seçim öncesi söylemiş olduğu tüm sözlerini gerçekleştiriyor.  Mehmet Demir İlçe kongresi sürecinde yapmış olduğu konuşmalarında;  başkanlığı kazandığım takdirde tüm adaylarımızı sandık kurup seçimle belirleyeceğiz, demişti. Dediğini yapan CHP Fethiye ilçe başkanı Mehmet Demir il yönetim ve disiplin kuruluna girmek isteyen adayları seçimle belirledi.
Dün CHP Fethiye parti merkezinde gerçekleşen seçim sonucunda il yönetim kurulu üyeliğine aday olan Ramazan Pehlivan ile Ali Kemal Karadenizli arasında seçim yapıldı. CHP Fethiye İl delegeleri parti binasında sıraya girip  oylarını  kullandılar. 48 oy alan Ramazan Pehlivan; seçimi kazanarak il yönetim kurulu adayı oldu. İl Disiplin kurulu adaylığında ise diğer aday İsmail Yarbaş’ın çekilmesiyle diğer aday Saffet Cesur seçildi. 
“Hayırlı ve uğurlu olsun” diyen Başkan Mehmet Demir “Bir ilki gerçekleştirdik.  Daha önce söylediğimiz gibi tüm adaylarımızı seçimle belirleyen şeffaf bir yönetim olacağız, demiştik. Söylediğimiz her şeyi yapmaktayız. İl yönetim kurulu ve İl disiplin kurulu üyeliğine aday olacak ve Muğla’da görev yapacak olan arkadaşlarımızın hangisinin olacağını delegelerimiz  seçimle belirlemiştir. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN