CHP Fethiye heyetinden öğretmenlere ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir dizi kutlama ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve beraberindeki heyet Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şube Başkanı Tuğrul Yılmaz’ı ziyaret etti ve günlerini kutladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Demir, emekli öğretmen Yılmaz’a çiçek ve Büyük Önder Atatürk’ün Nutuk kitabını hediye etti. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Tüm öğretmenlerimizin günlerini kutlamak için ziyaretlerde bulunuyoruz. Tuğrul başkanımız benim daha önce hocamdı. Tuğrul hocamın ve diğer tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Biz birlik beraberlik içerisinde, her zaman öğretmenlerimizin yanında olacağız. Nutuk kitabımızdan her gittiğimiz yere 15 adet bırakıyoruz. Nutuk, her öğrencinin okuması gereken bir kitap… Öğretmenlerimiz öğrencilere ne kadar Nutuk okumayı teşvik ederlerse ve bizden ne kadar kitap talep ederlerse, o talebi karşılamaya hazırız” dedi. 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Tuğrul Yılmaz açıklamasında, “Bugün, 24 Kasım Öğretmenler Günü olması nedeniyle çok farklı bir gün. CHP İlçe Teşkilatının, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ni ve öğretmen olduğum için beni ziyaret etmesi çok anlamlı. Bu nedenle onlara sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu tür sosyal ilişkilerden dolayı güzel bir olgu yaşıyoruz. Bu bizim yıllardır beklediğimiz bir ortam. O nedenle pandemi nedeni ile oluşan bu sıkıntılı süreçte ve ortamda daha güzel şeylerin yaşanması bütün Türk toplumunun beklentisidir. Fethiye’de yaşanan bu sıkıntılı ortam, Türkiye geneline baktığımız zaman biraz daha sakin” ifadelerini kullandı. 

CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı Gülümser Oymak da, “24 Kasım Öğretmenler Günü bütün öğretmenlerimize kutlu olsun. CHP Fethiye Kadın Kolları Başkanı olarak, kadınlarımızın eğitim alanında hizmet vermesi için çalışmalar yapıyoruz. Amacımız çocuklarımıza daha bilinçli ve daha düzeyli bireyler olarak yetişmesini sağlamak. Biz geçtiğimiz günlerde bir faaliyette bulunduk. İhtiyaç sahibi bir arkadaşımızın iki çocuğu için burs sağladık. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şube Başkanımız Tuğrul Yılmaz’a destekleri için teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

İlçe Başkanı Mehmet Demir ve beraberindeki heyet Eğitim-Sen Sendikası Fethiye Temsilciliği, emekli öğretmenler Hasan Cahit Balcı, Muğla eski Milletvekillerinden Sami Gökmen ve Ali Cumhur Yaka ile emekli öğretmen Kemal Kara’yı da ziyaret ettiler. (FATİH DERELİ)

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN