Çevre sorunları ve çözüm önerileri aktarıldı

Fethiye Orman İşletme Müdürü Hakan Duman beraberinde mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile birlikte Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette yaşanılan çevre sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarelerde bulunuldu. 

PAYLAŞ
Çevre sorunları ve çözüm önerileri aktarıldı
Fethiye Orman İşletme Müdürü Hakan Duman beraberinde mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile birlikte Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette yaşanılan çevre sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarelerde bulunuldu. 
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Fethiye Orman İşletme Müdürü Hakan Duman, Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, Karaçulha Mahallesi Muhtarı Mustafa Gizli, Çatalarık Mahallesi Muhtarı Ramazan Zorbaş, Faralya Mahallesi Muhtarı Hasan Karaburun, Eldirek Mahallesi Muhtarı Osman Köse, Karaçulha Gönüllüler Derneği Başkanı Halil Hancı; Kaymakam Eyüp Fırat’ı ziyaret ederek; yaşadıkları çevre sorunlarını ve çözüm önerilerini ilettiler. Kaymakam Fırat ziyaretten dolayı heyete teşekkürlerini sundu. (FATİH DERELİ)


 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN