Çamköy Pazarı'nda çeşmeler takıldı

Çamköy Pazarı'nda esnafların ve vatandaşların kullandığı çeşmelerin bozuk olanları değiştirildi..Çalınan vanalarında yerlerine yenisi takıldı.

PAYLAŞ
Çamköy Pazarı'nda çeşmeler takıldı
Çamköy Pazarı’nda esnafların ve vatandaşların kullandığı çeşmelerin bozuk olanları değiştirildi..Çalınan vanalarında yerlerine yenisi takıldı.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Çamköy Pazaryeri’nde kullanılan çeşmelerin başlıkları çalındığı veya bozuk olduğu için kullanılamıyordu.Esnafların su israfı olmasın diye kör tapayla kapattığı çeşmeler MUSKİ  ekipleri tarafından takıldı.Konuyla ilgili soysa medya hesabından açıklama yapan Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Esnaf Odası Başkan Adayı Emin Duru “Pazar yerimizde bulunan çeşmelerimizin bozuk olduğunu ve var olanında çalındığını öğrendim. Haliyle su boşa akmasın diye esnaf arkadaşlarım vanayı kapatmış.Bu duruma kayıtsız kalamazdim. Biz hizmet için adayız zaten. Hemen 2 musluk alarak pazar yerimize gittim. Muski nöbetçi çalışanlarımızın işçiliği ve yardımı ile çeşmelerimiz takıldı. Esnaflarımızı hiç bir zaman mağdur duruma düşürmeyeceğim. Pazar yerimizdeki kameralar çalışıyor olsaydı hem pazarımız  hem de çevresi daha güvenli olurdu. Hırsızlık konusunda caydırıcı olurdu. Allah in izniyle bize görev verilirse esnaflarımızla toplantı yaparak onların isteğine göre düzenlemeler yapacağız. Esnaflarımıza hayırlı pazarlar hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum.”diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN