ÇALIŞDER, Karaca'yı Ziyaret Etti

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği (ÇALIŞDER) Başkanı Mete Ay ve beraberinde yönetim kurulu Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı ziyaret etti.

PAYLAŞ
ÇALIŞDER, Karaca'yı Ziyaret Etti
Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği (ÇALIŞDER) Başkanı Mete Ay ve beraberinde yönetim kurulu Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Semranur İnce

Altyapı sorunu konuşuldu
Çalış bölgesindeki tanıtım ve turizmle ilgili değerlendirmelerde bulunan katılımcılar, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya sezon hakkında bilgi verdiler. Ziyarete Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı da katılım sağladı. Çalış Sahil Projesi’nin gayet güzel olduğunu belirten ÇALIŞDER üyeleri, yapılan hizmetten dolayı Karaca’ya teşekkür etti. Bu bölgede yaşadıkları sıkıntıları anlatan ÇALIŞDER Başkanı Mete Ay, özellikle arıtma ve kanal koku sorunuyla ilgili esnafların düşüncelerini Karaca’ya aktardı. Bu bölgeyle ilgili ön görüşmeyi bizzat kendisinin yaptığını belirten Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, altyapıya dikkat çekerek, bu konuyla ilgili kısa sürede birçok sorunun çözüleceğini ifade etti. Aynı zamanda üyelere sıcak asfalt müjdesini de veren Karaca, ziyaretlerinden dolayı ÇALIŞDER üyelerine teşekkür etti. 
Dirlik Karaca’yı ziyaret etti
Bugün aynı zamanda Fethiye’nin yetiştirdiği önemli şairlerden Ünal Şöhret Dirlik de, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti. Karaca ve Dirlik uzun süre makamında sohbet ettiler. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN