Çalıca ve Patlangıç pazarlarının günleri değişti 

İçişleri Bakanlığı tarafından valiliklere gönderilen genelge kapsamında, birçok ilde sokağa çıkma kısıtlamalarına da yeni düzenleme getirildi. Buna göre Fethiye'de bazı semt pazarlarının günlerinde düzenleme yapıldı. 

PAYLAŞ
Çalıca ve Patlangıç pazarlarının günleri değişti 
İçişleri Bakanlığı tarafından valiliklere gönderilen genelge kapsamında, birçok ilde sokağa çıkma kısıtlamalarına da yeni düzenleme getirildi. Buna göre Fethiye’de bazı semt pazarlarının günlerinde düzenleme yapıldı. 
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Yeni risk haritasında turuncu renkten kırmızıya dönüşen Muğla’da, bundan böyle Cumartesi günleri de sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Geçtiğimiz süreçte Cumartesi günleri kurulan Patlangıç ve Çalıca semt pazarlarının, Perşembe günü aynı yerlerde kurulacağı bildirildi. 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, “Korona virüsü salgını tedbirleri kapsamında yeni genelge açıklandı. Buna göre risk haritasında turuncu renkten kırmızıya döndüğümüz için Cumartesi günleri de sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Halkımızın mağdur olmaması adına Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüz ile aldığımız karar doğrultusunda, Cumartesi günleri kurulan Patlangıç ve Çalıca semt pazarlarının, Perşembe günü aynı yerlerde kurulacak. Günlükbaşı ve Çamköy pazarları ise Pazartesi günü kurulmaya devam edecektir” dedi. 

  
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN