Buse Pilav Beauty Center Güzellik Salonu açıldı

Buse Pilav Beauty Center Güzellik Salonu açıldı. Uzman ve deneyimli kadrosu ile  hizmet sunan işletme, Fethiye'de güzelliğin yeni adresi… İşletme Sahibi Buse Pilav, 'Açmış olduğumuz işletmemizde, kişiye uygun ve doğru hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Güzellik salonumuza gelen tüm danışanlarımız bunun farkına varacaktır' dedi. 

PAYLAŞ

Buse Pilav Beauty Center Güzellik Salonu açılışı renkli görüntülere sahne oldu. Pandemi tedbirleri altında gerçekleşen etkinlikte, davetlilere ikramlarda da bulunuldu. Patlangıç Mahallesi Ölüdeniz Caddesi üzerinde bulunan işletme, farklı konseptte hizmetleri ile oldukça iddialı. İşletme Sahibi Buse Pilav, güzellik sektörünün sürekli yenilik içinde olduğunu belirterek, katıldığı eğitim programları ile kendisini sürekli geliştirdiğini söyledi.  

İşletme Sahibi Buse Pilav yaptığı açıklamada, “Bir yıldır Fethiye’de yaşıyorum. 3 yıldır estetisyenlik yapıyorum. İşimi severek yapıyorum. Güzellik sektörü sürekli yenilenip, değiştiği için aldığım eğitimler ile kendimi geliştirmeyi sürdürüyorum. Amacım sektörümde müşterilerimi en iyi şekilde yönlendirmek ve en iyi hizmeti sunmak. Açmış olduğumuz işletmemizde, kişiye uygun ve doğru hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Güzellik salonumuza gelen tüm danışanlarımız bunun farkına varacaktır. Tüm danışanlarımıza doğru ve kaliteli hizmeti vermek için Fethiye’deyiz” dedi. 


 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN