Bu kez Elazığ'a yardım eli uzattılar

Fethiye'deki öğrenciler ve okulların ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülmekte olan 'Senin Sayende Projesi' bu kez de Elazığ'daki depremzede öğrencilerin ihtiyaçlarını karşıladı. Proje her geçen gün yardım sınırlarını genişletiyor.

PAYLAŞ

Dost Gazetesi Muhabiri Fatih Dereli'nin haberine göre; Zor zamanlarda özellikle doğal afet ve felaket gibi durumlarda toplumsal hassasiyetlerimizin gelecek nesillere de aşılanması adına öğrencilerin de kampanyaya verdikleri destek projeye anlam katmıştır. Güzel bir ilgiyle karşılanan projenin Elazığ kampanyası için 600’ün üzerinde depremzede öğrencimizin isimlerine hediye paketleri hazırlandı ve paketler kargo ile yardım bölgesine gönderildi. 

Elazığ Ortaokulu’nun koordinatörlüğünde gerçekleşen organizasyonda Namık Kemal İlkokulu, Cemal Gürsel İlkokulu,Yücel İlkokulu, Barbaros Hayrettin Paşa İlkokulu, Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu, Elazığ Aksaray İmam Hatip Ortaokulu, İstiklal Ortaokulu, Necip Güngör Kısaparmak İletişim Meslek Lisesi’nde öğrenim gören depremzede öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan paketlerin, ilgili okulların okul müdürleri tarafından kendilerine teslim edileceği ifade edildi. 
 

    

 

   

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN