Bölgenin en donanımlı veteriner kliniği

Ege ve Akdeniz bölgelerinin en donanımlı hayvan sağlığı merkezi olan Fethiye Bölge Veteriner Kliniği törenle hizmete açıldı. Geçtiğimiz ay faaliyetlerine başlayan Fethiye Bölge Veteriner Kliniği, bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden can dostlarımıza koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunmayı amaçlıyor. 7/24 acil servise sahip olan klinik bilimsel ve son teknolojiye sahip altyapısı, hekim kadrosu, doğru tanı ve hizmet anlayışını destekleyen güncel bir yaklaşım anlayışı ile hareket ediyor.

PAYLAŞ
Bölgenin en donanımlı veteriner kliniği
Ege ve Akdeniz bölgelerinin en donanımlı hayvan sağlığı merkezi olan Fethiye Bölge Veteriner Kliniği törenle hizmete açıldı. Geçtiğimiz ay faaliyetlerine başlayan Fethiye Bölge Veteriner Kliniği, bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden can dostlarımıza koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunmayı amaçlıyor. 7/24 acil servise sahip olan klinik; bilimsel ve son teknolojiye sahip altyapısı, hekim kadrosu, doğru tanı ve hizmet anlayışını destekleyen güncel bir yaklaşım anlayışı ile hareket ediyor.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Emrullah Gök

Açılış törenine İyi Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Veteriner Hekim Serkan Alpözen, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşan Prof. Dr. Metin Ergun, “Köyde doğdum, büyüdüm. Her zaman kuş seslerini duyardım. Şimdi duymaz olduk. Birçok kuş çeşidi ve bitkiler çekildi ve insanlardan uzaklaşmaya başladı. Çok kartal gördüm. Şimdi çok çok uzaklarda. Biz insanoğlu olarak topyekun çevreyi ve dünyayı yok ediyoruz. Burası bizim tahrip ettiğimiz şeyleri düzeltmek için kurulmuş bir klinik. Ege ve Akdeniz’in kesişme noktasında benim gezdiğim en kapsamlı ve donanımlıveteriner kliniği. Her türlü ameliyat ve teşhisler yapılabiliyor” dedi. 

Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Veteriner Hekim Serkan Alpözen konuşmasında, “İlk zamanlarımızda veteriner klinikleri bir steteskop, bir derece ve birkaç teçhizat ile kuruluyordu. Bugün gelinen noktada ciddi harcamalar yaparak, kliniğin donanımını arttırma yoluna gidiyor. Tüm bu harcamalar minik dostlarımızı ne kadar sevdiğimizi ve değer verdiğimizi gösteriyor. Bu kliniğimizin Muğla’ya hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde ifadeler kullandı. Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra Veteriner Hekim Osman Aydın Kara davetlilere kliniği gezdirdi. 

Veteriner Hekim Osman Aydın Kara tarafından kurulan klinik, hayvan sağlığında profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Bölge Veteriner Kliniği, özellikle Fethiye ve çevresi başta olmak üzere tüm Muğla’da yaşayan hayvan dostlarımıza sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile bölgeyi sağlıkla buluşturmayı hedefliyor. 500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu klinik teknolojik donanıma sahip Bilgisayarlı Tomogrofi, Endoskopi, Dijital Röntgen, Lazer Terapi, Hidroterapi Havuzu, Fizyoterapi Cihazı, Tam Donanımlı Ağız ve Diş Sağlığı Ünitesi, Otomatik Vantilatörlü Gaz Anestezi Cihazı, Yoğun Bakım Ünitesi, Doppler Ultrasonografi, EKG, Kan Sayım, Kan Biyokimyası, Hormon, Kan Gazı, Koagülasyon, İdrar Analizi gibi imkanlara sahip. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN