Boks Eğitim Programı'na Fethiye ev sahipliği yaptı

Glorious AŞ'nin faaliyet programında yer alan eğitim programı, 27-28 Şubat tarihlerinde Fethiye'de gerçekleştirildi. Hakan Çınaroğlu'nun ev sahipliği yaptığı organizasyonda sporculara katılım belgeleri törenle sunuldu. Organizasyon, Fethiye Doğan Budokan Spor Kulübü Başkanı Süleyman Doğan ve Milli Antrenör İbrahim Yıldız eşliğinde yapıldı.

PAYLAŞ

Fethiye Boks Okulu Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte, Glorious MMA takımının 2 günlük ortak antrenmanı ve eğitim programı düzenlendi. Fethiye Boks Okulu MMA Antrenörü Hakan Çınaroğlu’nun ev sahipliği yaptığı organizasyonda, Fethiye Doğan Budokan Spor Kulübü Başkanı Süleyman Doğan, Milli Antrenör İbrahim Yıldız ve 5 kişiden oluşan kadrosu yer aldı. Seminer sayesinde sporcular birbirlerinden bilgi kazanıp, başarılı antrenörlerle çalışma imkanı buldu. 2 gün süren seminer sonunda, sporculara katılım belgeleri törenle sunuldu.
SPORUN GELİŞMESİ İÇİN BÖYLE ORGANİZASYONLAR GEREKİYOR
Doğan Budokan Spor Kulübü Başkanı Süleyman Doğan, “Fethiye’mizin yeni bir salonu olan Fethiye Boks Okulu’nda bir organizasyon gerçekleştirdik. Sporun gelişmesi için böyle organizasyonlar gerekiyor. Hakan Hocam MMA ile birebir görüşerek böyle bir etkinlik düzenlendi. İstanbul ve Yalova’dan milli takım hocamız İbrahim Yıldız’ın büyük destekleri ile ortaklaşa MMA antrenmanı yaptık. İbrahim Hocam ve 5 tane antrenör arkadaşı ile gelerek, bizlere destek verdiler. Bizde Doğan Budokan Spor Kulübü olarak her zaman yanlarındayız. Etkinliğe katılım çok güzel… Tüm pandemi kurallarına uyarak antrenmanımızı gerçekleştiriyoruz.  Fethiye’de böyle organizasyonların olması ilçemiz için çok iyi. Kendilerini yürekten tebrik ediyorum” diye konuştu. 

ÖNEMLİ ETKİNLİKLERE EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ
Fethiye Boks Okulu Antrenörü Hakan Çınaroğlu, “Fethiye’de ki sporcu arkadaşlara yardımcı olabilmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Federasyonumuza ve sporcularımıza faydalı bir etkinlik oluşturmak için, Milli Antrenörümüz İbrahim Hocamın ve Fethiye’nin usta isimlerinden Süleyman Hocamın destekleri ile ortak antrenmanımızı gerçekleştirdik. Bu sayede sporcularımız etkileşimli olarak birbirlerinden bilgi kazandılar. Başarılı antrenörlerle çalışma imkânı buldular. Hocalarımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

FETHİYE’DEN ŞAMPİYON SPORCULAR ÇIKARACAĞIZ
Milli Antrenör İbrahim Yıldız, “Fethiye halkının ne kadar sıcakkanlı olduğunu bir kez daha gördük. Her geldiğimde bu sıcakkanlılığı hissediyorum. Camiamızın değerli isimlerinden Süleyman Doğan Hocamız bizleri yalnız bırakmadı. Hakan Çınaroğlu Hocamız sporcuların etkileşimi için bizlere ve sporcularına böyle bir imkân sağladı. Bizde elimizden gelen tüm desteği vermek için buradayız. 2 gün sürecek seminer için 5 kişilik bir kadro ve şampiyon sporcularımız ile geldik. Bundan sonrada Fethiye kulüplerinden böyle teklifler geldiğinde, tüm desteğimizi sağlamaya gayret edeceğiz. Fethiye’den de bayrağımızı dalgalandıracak, başarılı sporcuların çıkacağına inanıyorum. Süleyman ve Hakan Hocalarımızın yetiştirdiği sporcuların üstüne bizlerde tecrübemizi katarak çok başarılı sporcular çıkaracağız” dedi.

GÜZEL ORGANİZASYONLARDA BULUŞACAĞIZ
MMA Dünya Şampiyonu Kadir Dalkıran, “İbrahim Hocam ile Fethiye’ye seminer vermeye geldik. Fethiye’de çok iyi karşılandık ve çok istekli olduklarını gösterdiler. 2 günlük seminerde çok ilerleme kat ettik. İnşallah çok daha güzel seminer ve organizasyonlarda buluşacağız. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Sporculara da başarılar diliyorum” diye konuştu.
(ONUR ÇADIR)
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN