Birey, Karatede Muğla İl Birincisi

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okul sporları karate il birinciliği müsabakaları tamamlandı. Geçtiğimiz günlerde, Muğla Atatürk Spor salonunda gerçekleştirilen müsabakalarda, Birey Okulları Karate'de il birincisi oldu.

PAYLAŞ

Fethiye Birey Okulları adına müsabakalara,7.sinif öğrencisi Hikmet Efe Tinas katılırken Yıldızlar kategorisinde yarışan başarılı öğrenci mücadele ettiği,Kata ve Kumite kategorilerinde çifte şampiyonluk elde ederek 2 altın madalya kazanıp, Muğla il birincisi oldu.
2 birincilik kazanan Hikmet Efe Tınas " Bugün burada okulum, Fethiye Birey Okulları adına yarıştım.Okuluma iki şampiyonluk yaşattığım için çok mutluyum.Burdan, sevgili aileme,Okul Müdürüm Şerif Özdemir'e, Müdür Yardımcım Aydın Sefa Karakaya ve öğretmenim Dilek Halvaç'a teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Fethiye Birey Okulları Kurucu Müdürü Şerif Özdemir, öğrencisi Hikmet Efe Tınas'ı tebrik ederek “Bizleri bu büyük başarısı sebebiyle gururlandırmış,mutlu etmiştir. Katıldığı iki kategoride de birinci olarak okulumuza kazandırdığı iki birincilik kupası bizler için çok değerlidir.Öğrencimizi,ailemizi ve öğretmenimizi tekrar tebrik ediyorum.Fethiye Birey Okulları olarak,sporun tüm alanlarında öğrencilerimizi teşvik etmeye ve desteklemeye devam edeceğiz." diye konuştu.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN