Birey Eğitim Kurumları yemekte buluştu

Fethiye Birey Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan Birey Kurs Merkezi ve Birey Okulları yöneticileri, öğretmenleri ile görevli personelleri akşam yemeğinde bir araya geldi. Tanışma ve kaynaşma amaçlı olarak düzenlenen organizasyon, Fethiye sahil bandında bulunan Barbunn Restoran'da gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Birey Eğitim Kurumları yemekte buluştu
Fethiye Birey Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan Birey Kurs Merkezi ve Birey Okulları yöneticileri, öğretmenleri ile görevli personelleri; akşam yemeğinde bir araya geldi. Tanışma ve kaynaşma amaçlı olarak düzenlenen organizasyon, Fethiye sahil bandında bulunan Barbunn Restoran’da gerçekleştirildi.
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Sohbet havasında geçen etkinlik; Birey Eğitim Kurumları Kurucusu Şerif Özdemir, Birey Kurs Merkezi Müdürü Ferhat Yellice, Birey Okulları Müdürü Çağla Küçükbenli Arslan, idareciler, öğretmenler ve personellerin katılımı ile gerçekleştirildi. Programda ilk olarak Kurucu Şerif Özdemir, Kurs Merkezi Müdürü Ferhat Yellice ve Okul Müdürü Çağla Küçükbenli Arslan’a çiçekleri takdim edildi.
OKULUMUZ, DERSHANEMİZ VE 70 ÇALIŞANIMIZ VAR
Birey Eğitim Kurumları Kurucusu Şerif Özdemir, “Biz 5 derslikle bu yolculuğa çıkmıştık. Akabinde okulumuz, dershanemiz ve 70 çalışanımız var. Ekibimizle birlikte çok iyi gidiyoruz. Pandemi sürecinden çıkmamıza rağmen Fethiye’de ses getiriyoruz. Tüm ekibime teşekkür ediyorum” dedi.  
İNSANLAR HER ZAMAN AİT OLDUĞU YERDE DAHA MUTLUDUR
Birey Okulları Müdürü Çağla Küçükbenli, “İnsanlar her zaman ait olduğu yerde daha mutludur. Bu kuruma kendimi ait ve mutlu hissediyorum. Umarım tüm arkadaşlarım böyle hissediyordur” diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN