Birey Eğitim Kurumları bursluluk sınavları yapıldı 

Fethiye Birey Eğitim Kurumları bursluluk sınavlarına yoğun bir katılım olurken, sınavlar Kovid-19 tedbirleri altında gerçekleştirildi. 

PAYLAŞ

Kurumsallık, profesyonel öğretmen kadrosu ve geçmiş yıllardaki başarıları ile ön plana çıkan Birey Eğitim Kurumları, öğrencilerden yoğun talep görüyor. Bu yıl gerçekleştirilen birey bursluluk sınavlarına katılımının beklenen düzeyde olduğu belirtildi. Erken kayıt avantajlarının 15 Nisan’a kadar devam ettiğini kaydede Kurum Müdürü Ferhat Yellice, bu yılda Muğla ve Türkiye derecesi elde edeceklerini vurguladı.  

Birey bursluluk sınavı sonrası açıklamada bulunan Kurum Müdürü Ferhat Yellice, “Pandemi kuralları çerçevesinde güzel bir sınav gerçekleştirdik. Kurumsallık, profesyonel öğretmen kadrosu ve geçmiş yıllardaki başarılarımız dolayısıyla öğrencilerden yoğun bir talep görüyoruz. Bu olay hepimizi mutlu ediyor. Bursluluk ve erken kayıt avantajların 15 Nisan’a kadar devam edecektir. Bu yıl da Muğla ve Türkiye birinciliği derecelerini kurumumuz öğrencilerinin elde edeceğine inanıyoruz” dedi. 


 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN