BEŞKAZA, TARİHİ GÜNE HAZIRLANIYOR

Fethiye tarihi bir güne hazırlanıyor. Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, Fethiye tarihinde ilk kez kendi evinde Süper Lig maçı oynayacak. Basketbol Federasyonu'nun ligden çekilen Bandırma ekibinin yerine ING Basketbol Süper Ligi'ne aldığı Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, ilçedeki Beşkaza Spor Salonu'nda ilk maçına çıkacak.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Basketbol Federasyonu yetkilileri Süper Lig maçlarının oynanacağı Fethiye’deki salonda yaptıkları incelemede ufak tefek eksikliklerin olduğunu belirledi. Bu eksikliklerin giderilmesi için Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Kulübü ile Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü hummalı bir çalışma başlattı. Fethiye Belediyesi’nin büyük katkılarıyla salon Cumartesi günü oynanacak maça yetiştirilmeye çalışılıyor. Salondaki potaların Süper Lig'e uygun olmaması üzerine kulüp imkanlarıyla 30 bin Euro'ya iki adet pota temin edildi. Potaların Perşembe günü montajının tamamlanacağı ve maç gününe hazır olacağı ifade edildi.

Salonun maç gününe kadar hazır hale getirileceğini belirten Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Genel Sekreteri Yavuz Topateş, “Belediye ekiplerimiz salonu maç gününe kadar hazırlamaya çalışıyor. Basketbol Federasyonu yetkililerinin belirlediği tabandan tavana aydınlatma, havalandırma ve diğer eksiklikler giderilecek. Salonumuz, Süper Lig standartlarına uygun hale getirilecek. 30 bin Euro değerindeki 2 potanın siparişi verildi. Önümüzdeki günlerde salonda olacak” dedi. 

 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Turgay | 01 Ekim 2020 10:05

    Hayırlı olsun.

BUNLARA DA BAKIN